Tek Rent A Car

Yeni Bmw 3.20 d DizelARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
BMW Kiralama
Model
:
3.20d Dizel
Yıl
:
2015
Motor
:
2000
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Sedan
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Ünlü Alman Otomobil Teknoloji Firması olan BMW bu sektörde öncü olmasının yanı sıra genel şartlarda ürettiği birbirinden farklı tarzlarda arabalarıyla göz doldurmaya devam ediyor aynı zamanda en fazla kullanılan ve tercih edilen modellerinden biri olan 3.20d de yeni şık iç tasarımı kullanıcıya verdiği öz güven ve birbirinden teknolojik paket seçenekleriyle yine otomobil dünyasında mihenk taşı olmakta sıkıntı çekmeyeceğini adeta kanıtlamış durumda. 3.20d New Diesel teknolojisi ile diğer muadillerinden yakıt cimriliği konusunda epey farklılık gözetiyor.

Oto kiralamada yaşanan en büyük gereksinim yakıt tasarrufu sağlayan araçların firmada mevcut olması müşteriler de gerek aracın emniyeti performansı ve gerekse de ekonomik tasarruf için dizel araçları tercih etmektedirler. Bu anlamda Yeni Bmw 3.20 d Dizel Kiralama açısından bulunmaz bir nimet konumundadır. Araçta ABS, ARS, Yokuş Kalkış Desteği, Hız Sabitleyici ve Sensörler gibi daha birçok özelliğin mevcut olması araç kullanacak kişilerin güvenliği ve karmaşık trafik koşullarında rahatlığı elde etmeleri açısında büyük önem taşımaktadır.

Yine bilinmesi gereken bir diğer önemli noktaya değinecek olursak Uluslararası 2012 NCAP testlerinde en güvenli araç seçilmesi aynı sınıftaki diğer araçlara nazaran güvenlik konusunda taviz verilmediğini gösteriyor. Ayrıca araç kiralamada BMW 3.20d açısından birçok kolaylıkla karşılaşabileceğiniz güvenle tercih edebileceğiniz konusunda özellikle kullanıcıların hiç bir şüphe taşımamaları gerektiğini bilmeleri de gerekmektedir.