Yıllık Araç Kiralama
Ana Sayfa > Uzun Dönem > Yıllık Araç Kiralama

Yıllık Araç Kiralama

Yıllık olarak tabir edilen uzun dönem araç kiralama hizmetinde kurulduğumuz tarihten günümüze firma bazlı ya da bireysel anlamda tüm müşterilerimize istek ve ihtiyaçlarına yönelik en uygun araçlar ile hizmet sunmaktayız. Uzun dönem araç kiralama kategorisinde bir yıllık ile maksimum üç yıl arasında araçlarımız için kiralama sözleşmesi hazırlıyor, üç yıl sonrasında ise aracı geri alarak yerine yeni bir model araç tahsis ediyoruz.

Yıllık araç kiralama hizmetimiz içinde araç bakım ve onarım hizmetleri, sigorta ve kasko hizmetleri, yedek lastik, kar lastik zinciri, vergi ödemeleri, 7/24 teknik ve yol yardım hizmeti gibi tüm hizmetler ücretsiz olarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Yıllık Araç Kiralamanın Faydaları

Yıllık araç kiralama hizmeti 12 aydan başlayıp 36 aya kadar çıkan kiralama türüdür. Senelik araç kiralama, kurumsal firmalara ve öncelikle vergi mükellefi olan bireysel kişilere büyük faydalar sağlamaktadır. Bu faydaların başında, kiralama tutarının ve kiralanan araçta kullanılan yakıt giderlerinin bir sonraki ay tamamının gider olarak gösterilip vergiden düşülmesidir. Bunun yanında kiralanan aracın yıllık vergilerinin, Sigorta ve Kasko poliçelerinin, Bakım giderlerinin tarafımızca karşılanmasıdır. Böylelikle yıllık araç kiraladığınız taktirde bu gibi masraflardan muaf olacak ve yeni araç alımı için finansman bağlamanıza gerek kalmayacaktır. Tabi bunların yanında aldığınız aracı satacağınız zaman oluşacak değer kaybı olmayacağı için maddi olarak uzun dönem araç kiralama hizmeti size çok daha fazla cazip gelecektir. Yıllık araç kiralama ücretleri hakkında firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Operasyonel Yıllık Araç Kiralama

Özellikle kurumsal firmaların tercih ettiği operasyonel senelik araç kiralama ya da diğer adı ile filo araç kiralama Tek Rent A Car olarak hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır. Ekonomik, ekonomik lüks ve lüks segmentte ki tüm araçlarımız ile firmalara operasyonel araç kiralama hizmeti sunmaktayız. Özellikle kurumların ihtiyaçlarına yönelik araç filosu temini konusunda danışmanlık ve kiralama hizmeti de sunmamız maliyet açısından firmalara ve vergi mükellefi bireysel müşterilerimize büyük avantajlar sağlamaktadır.

Yıllık Kiralamaya Uygun Araçlarımız

Araç filomuzda bulunan tüm araç modellerimizi ya da ihtiyacınıza yönelik temin edilecek yeni bir aracı 12 ay ile 36 ay arasında kiralayabilirsiniz. Yeni araç temini ve size özel kiralama opsiyonu tanımlanması için 36 aylık araç kiralama sözleşmesi hazırlamamız gerekmektedir. Ancak araç parkımızdaki kiralanmaya hazır araçlarımızı dilerseniz hemen 12 aylık ve üzeri kiralama olanakları ile sahip olabilirsiniz.

Yıllık Araç Kiralama Fiyatları

Yıllık araç kiralama fiyatları kısa dönem kiralamaya kıyasla çok daha uygun olmaktadır. Özellikle kurumsal firmaların ve vergi mükellefi bireysel müşterilerimiz araç kirası, araca kullandıkları yakıt gibi tüm giderleri, gider olarak gösterebildikleri için araç kiralama maliyeti totalde çok daha düşük olacaktır. Araç modellerimiz ve kiralama fiyatlarına gelince tercih edeceğiniz araç modeli, kiralama süresi, kiralama türü ve ödeme tercihinize göre yıllık ve aylık araç kiralama fiyatlarımız değişmektedir. Bu anlamda haftalık, yıllık ve aylık araç kiralama danışmanlarımıza iletişim sayfamızdan ulaşarak sizler için en uygun araç kiralama teklifine ulaşabilirsiniz.