Tek Rent A Car

Aylık Araç Kiralama

Gerek fiyat avantajı sağlamasından dolayı, gerekse olası bir ihtiyacı karşılandığından aylık araç kiralama bireysel ve kurumsal müşterilerimiz tarafından araç kiralama hizmetlerimiz arasında en çok tercih edilen kiralama seçeneğidir. Aylık kiralanan araçlarda kısa döneme nazaran büyük bir fiyat avantajı müşterilerimizi bekliyor.

 

Bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için aylık bazlı araç kiralamanın bir çok avantajı bulunmaktadır. Bunların en başında kasko, sigorta, araç bakım ve onarım gibi ön plana çıkan gizli giderlerin ortadan kalkmasıdır.

 

 

Aylık Araç Kiralamanın Avantajları

 

Bilindiği üzere araç satın alırken KDV indiriminden yararlanamazsınız. Uzun dönem araç kiralama işleminde ise faturanızda yer alan KDV’nin tamamını gider kalemiyle vergi dairenize bildirerek indirim olarak kullanabilirsiniz. Aylık ya da yıllık araç kiralama giderinizi muhasebe işletebilirsiniz.

 

Motorlu Taşıtlar Vergisi araba satın almanız durumunda kanunen Kabul edilmeyen gider olarak Kabul edilmektedir. Araç kiraladığınızda ise bu tutar kiralama ücretinin içinde yer alır ve MTV bedelini gider olarak gösterebilirsiniz. Bu da aylık ya da daha uzun araç kiralayanlar için büyük avantajdır.

 

Yine gider gösterebileceğiniz rutin araç bakım işlemlerinde ödemeniz gereken vergi bazlı giderlerinizi de yine KDV’de olduğu gibi filo kiralama faturanızın içinde gider olarak gösterebilirsiniz.

 

Kira süresince kiraladığınız araca aldığınız tüm yakıt fişlerini kullanabilirsiniz.

 

Bir araç satın alır gibi tek seferde ödeme yapmazsınız. Araç kiralama işlemi yaptığınız zaman ödemelerinizi tek seferde değil taksit şeklinde sabit ödemelerle gerçekleştirebilirsiniz.

 

İleri tarihli kira bedelleri mali borçlar arasında yer almadığı için şirketinizin borçlanma kotası ile ilgili bir sorun yaşamazsınız.Ya da kredi kotanızı etkilemezsiniz.

 

Kiraladığınız aracı sadece kullanacağınız dönem için ödeme yaparsınız ve aracın değer kaybetmesi gibi riskler söz konusu olmaz.

 

Bu süreç içerisinde ihtiyacınıza yönelik olarak araç modelinde değişiklik yapabilirsiniz.

 

 

 

Aylık Kiralamaya Uygun Araçlarımız

 

Araç filomuzda bulunan tüm araç modellerimizi ya da ihtiyacınıza yönelik temin edilecek yeni bir aracı 1 ay ile 36 ay arasında kiralayabilirsiniz. Yeni araç temini ve size özel kiralama opsiyonu tanımlanması için 36 aylık kiralama sözleşmesi hazırlamamız gerekmektedir. Ancak araç parkımızda ki kiralanmaya hazır araçlarımızı dilerseniz hemen aylık olarak kiralayarak sahip olabilirsiniz

 

Aylık Araç Kiralama Fiyatları

 

Aylık araç kiralama fiyatları günlük ve haftalık gibi kısa dönem kiralamaya kıyasla çok daha uygun olmaktadır. Özellikle kurumsal firmaların ve vergi mükellefi bireysel müşterilerimiz araç kirası, araca kullandıkları yakıt gibi tüm giderleri gider olarak gösterebildikleri için araç kiralama maliyeti totalde çok daha düşük olacaktır.

 

Araç modellerimiz ve İstanbul oto kiralama fiyatlarına gelince tercih edeceğiniz araç modeli, kiralama süresi, kiralama türü ve ödeme tercihinize göre yıllık araç kiralama fiyatlarımız değişmektedir. Bu anlamda araç kiralama danışmanlarımıza iletişim sayfamızdan ulaşarak sizler için en uygun araç kiralama teklifine ulaşabilirsiniz.