Range Rover Sport

Range Rover Sport
2
3
4
5.JPG
6
7
8
Araç Özellikleri
RANGE ROVER
Sport
2024
Dizel
Otomatik Vites
5 Kişilik
Suv
3000
Açıklama

Range Rover Sport Kiralama

Adresinize ve Havalimanlarına ücretsiz araç teslimatı.

Arazide üstün yetenek, asfaltta benzersiz rahatlık. Range Rover 60 yıllık Land Rover uzmanlığının ürünü olduğu için gereken tüm niteliklere sahip. Bu çok yetenekli araç, arazinin beklenmeyen gereksinimlerini karşılamak ve kent sürüşünün titizliğinin gereklerini yerine getirmek için güven verir. İster çamurlu bir yolda ister buzda olsun Range Rover ’ın ünlü Terrain Response® System*'i aracın elektronik yönetim sistemleri ve çekiş yardımcıları ile çekişi en üst düzeye çıkarır.

 

Zorlu koşullarda bile en rahat koşullarda olduğu gibidir. Mükemmel yaklaşma/uzaklaşma açıları ve olağanüstü zemin yüksekliği gibi Range Rover ’in meşhur özelliklerinin yanı sıra, modern arazi sürüşü özellikleriile Range Rover her türlü yol, arazi ve hava koşulunda yanınızdadır. Terrain Response System* sürücüye mevcut dört ayardan yol koşulları için uygun olanını seçme olanağı sunar ve momentumu korumak için aracın güç aktarım sistemini ve çekiş kontrol sistemlerini ayarlar.

 

Range Rover Sport etkileyici yakıt tüketimi ve emisyon değerlerine sahip 3,0L SDV6 motor seçenekleriyle sunulur. Land Rover'ın Patentli eğim inişkontrolü (HDC) sabit bir hızı koruyarak ve her tekerleğe ayrı fren uygulayarak, zorlu eğimlerde kontrollü iniş özelliğiyle sürücüye yardımcı olur. Sistem, aracı yavaşlatmak ve arzu edilen hızı korumak için otomatik olarak çalışır. yokuş kalkış desteği (HSA) ise bir yokuş yukarı doğru sürerken arkaya doğru kaymamanızı sağlar.

 

Yaklaşan araçlara karşı uyaran kör nokta monitörü, Park yardımı teknolojileri ve römorkla geri manevra yapmayı kolaylaştıran gelişmiş çekme yardımı gibi sürücü yardım fonksiyonları yolculuğunuzu daha kolay ve güvenilir hale getirir.

 

Range Rover Sport şimdiye kadarki en çevik, en dinamik ve en hızlı tepki veren Land Rover olmak üzere üretilmiştir. Ayırt edici silueti ve etkileyici duruşu aracın enerjisini ve modern görünümünü somut hale getirir. Tamamen alüminyum gövde yapısı, ağırlığı azaltmanın yanı sıra çevikliği ve güvenliği artırmaya yardımcı olur.

 

Range Rover Sport'un iç tasarımı sportif karakterini yansıtacak şekilde titizlikle tasarlanmıştır.Güçlü çizgiler, temiz yüzeyler ve akıllıca düşünülmüş detaylar, dokunması keyif veren kaplamalar ve en iyi malzemelerle tamamlanır. Bu alan, hem konforlu hem de amaca uygundur.

 

Range Rover Sport, yakıt tüketimin %5 ve %7 oranında iyileştiren Akıllı Start/Stop sistemi gibi düşük CO2 teknolojilerini kapsar. Motoru otomatik olarak kapatır ve gerektiğinde yeniden çalıştırır.

 

Alış Yeri
Alış Tarihi
Alış Saati
İade Yeri
İade Tarihi
İade Saati