Peugeot 2008

Peugeot 2008
peugeot-2008-turuncu- (1)
peugeot-2008-turuncu- (2)
peugeot-2008-turuncu- (3)
peugeot-2008-turuncu- (4)
peugeot-2008-turuncu- (5)
peugeot-2008-turuncu- (6)
peugeot-2008-turuncu- (7)
Araç Özellikleri
PEUGEOT
2008
2024
Benzinli
Otomatik Vites
5 Kişilik
Suv
1200
Açıklama

Kiralık Yeni Peugeot 2008 Benzinli Otomatik

Adresinize ve Havalimanlarına ücretsiz araç teslimatı
Minimum Kiralama Süresi : 3 Gün'dür.
Tamamen farklı dış ve iç görüntüsüyle segmentinde ayrıcalığı hissedeceğiniz yeni Peugeot 2008 otomatik'i en uygun ödeme koşulları ile kısa dönem ve uzun dönem ihtiyacınıza göre farklı kiralama olanakları ile firmamızdan temin edebilirsiniz.

Peugeot yenilenen 2008 model aracında da imzası olan aslan pençesi farlardan vazgeçmemiş. Aerodinamik detaylar ile hafifletilmiş 18 inçlik jantlara sahip Peugeot 2008 model araçta parlak siyah cam çerçeveleri, siyah elmas rengi tavanıyla güçlü ve sportif bir görünüş sunmaktadır. Peugeot bu modelinde farları baştan sona ledlerle donatmıştır. Aracın arka kısmında da parlak siyah detaylara çokça yer verilmiştir, markanın imzası olan led ışıklara ek olarak gece gündüz yanan 3’lü aslan pençesi izi de araca eklenmiştir.

Aracın panaromik cam tavanı sayesinde yolculuğun tadı daha rahat çıkartılacaktır. Yolculuk anında konforu arttırmak için iç mekan alanı maksimum düzeye çıkartılmıştır. 434 litre bagaj hacmine sahip Peugeot 2008’in bagaj hacmi katlanabilir arka koltukları ve çift katlı bagaj zemini sayesinde 1496 litreye kadar çıkartılabilmektedir. Araçta yer alan vites konsolu e-toggle tasarımıyla düzenlenmiştir ve EAT8 8 ileri vites bulunmaktadır, direksiyonda yer alan vites kulakçıkları ile kontrol edilebilmektedir. 3D dijital gösterge paneli sürücünün görüş alanında sürüşle ilgili tüm bilgileri görüntülemektedir, önemli bilgilerde dikkat çekmek amacıyla hologram şeklinde bilgileri göstermektedir. Araçta yer alan Mirror Screen özelliği sayesinde akıllı telefonlarda favoriniz olan uygulamaları dokunmatik ekrana yansıtabilirsiniz. Aracın orta konsolunda kablosuz telefon şarj kısmı bulunmaktadır. Konforun ve güvenliğin ön planda olduğu Peugeot 2008 model araçta ses sistemi de oldukça incelikli düşünülmüştür, 4 tweeter, 4 woofer ve subwoofer olacak şekilde 10 adet hoparlör bulunmaktadır.

Tüm bu detaylara yer veren Peugeot 2008 birçok sürüş desteğini de aracına eklemiştir; Stop & go fonksiyonlu adaptif cruise control, kör nokta uyarı sistemi, aktif tam durdurma güvenlik freni, güvenli takip mesafesi uyarısı, aktif şerit takip sistemi, aktif far sistemi ve şerit takibi gibi sistemler araçta yer almaktadır. Tek rent a car firmamız Peugeot 2008 benzinli aracı oldukça uygun fiyatlara araç kiralama işlemi için müşterilerine sunmaktadır, firmamızdan yapılan araç kiralama işlemlerinde kiralanan araçlar havaalanı ve adreslere ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Firmamızdan kısa dönem araç kiralama işlemini minimum 3 gün, uzun dönem araç kiralama işlemini de 1 ila 3 yıl arası olacak şekilde yapabilirsiniz.

Alış Yeri
Alış Tarihi
Alış Saati
İade Yeri
İade Tarihi
İade Saati