Nissan X Trail / 7 Kişilik

Nissan X Trail / 7 Kişilik
nissan-xtrail-2
nissan-xtrail-3
nissan-xtrail-4
nissan-xtrail-5
nissan-xtrail-6
nissan-xtrail-7
nissan-xtrail-8
Araç Özellikleri
NİSSAN
X - Trail
2020
Dizel
Otomatik Vites
7 Kişilik
Suv
1600
Açıklama

Nissan X-Trail Kiralama
Tiptronic (Vites)

Adresinize ve Havalimanlarına ücretsiz araç teslimatı
Minimum Kiralama Süresi : 3 Gün'dür.

Bu gerçeği herkes biliyor ki Nissan X-TRAIL hayallerin ötesinde bir araçtır. 7 kişilik geniş iç dizayn, göz alıcı makyajlı kasa, güçlü ve yakıt tasarrufu sağlayan motor altyapısı, rahat ve konforlu sürücü kabini, en rahat yolculuğun keyfini sürmeniz için tiptronic vites ayrıcalığı ve çok daha fazlası Nissan X-TRAIL' de sizleri bekliyor. Ve tabi ki bu muhteşem aracı uygun ödeme koşulları ile kiralamak isteyenleri ise TEK Rent A Car olarak bizler ofislerimizde beklemekteyiz. Araç parkımız içinde ayrıcalıklı bir yere sahip Nissan X-TRAIL araçlarımız kısa ve uzun dönem kiralama seçenekleri ile sizleri beklemektedir. Minimum 3 gün lük olmak üzere kısa dönem için ya da yıllık sözleşmeler ile bu muhteşem aracı kiralayarak sahip olabilirsiniz.  


 

Aracımızı Ümraniye araç parkımızda yerinde inceleyebileceğiniz gibi, Çekmeköy, Ataşehir, Kadıköy ve Üsküdar ofislerimizde veya adresinize ücretsiz anahtar teslim hizmetimiz ile yerinizde aracı teslim alarak kiralayabilirsiniz.

 

 

Yeni X-TRAIL'in iç hacminde herkese, her şeye yetecek kadar yer var. Çift dikişli deri koltukları, led aydınlatması, yol boyunca sana eşlik edecek yorgunluk algılama sistemi, otomatik uzun far asistanı ve daha pek çok özelliği ile diğerlerinden çok farklı.

 

 

Aracın Eşsiz Özellik ve Donanımları

 

 

19” JANTLAR

Alüminyum alaşımlı jantlar her koşulda en iyi derecede yol tutuşu ve çekiş sunmaya yardımcı olurken stil dokunuşunu da beraberinde getirir.

 

LED GÜNDÜZ FARLARI

Daha ilk seferde fark edileceksiniz. Yeni X-Trail, diğerlerinin sizi yolda daha iyi görmesine izin veren standart LED Gündüz Farları ile stil sahibi bir ilk izlenim yaratır. 

 

LED STOP LAMBALARI

Ustaca tasarlanmış LED stop lambaları, arka tasarımı kuşku götürmez biçimde belli eder.

 

MUHTEŞEM İÇ DİZAYN

Arkana yaslan ve açılır Panoramik Moonroof, çift dikişli iç deri kaplama, LED iç aydınlatma ve parlak metalik aksam gibi zevkli dokunuşların tadını çıkar. Tüm bunlar Tek Rent A Car'da kiralayacağınız X-Trail aracımızda mevcut.

 

GENİŞ BAGAJ HACMİ

1.996 litreye kadar arttırılabilen bagaj hacmi ile 2.6 metre uzunluğundaki eşyaların bile ona kolayca sığar. 60/40 katlanabilir akıllı koltuklar, konforlu bir yolculuk için sevdiklerine daha fazla yer açar. Geniş iç ve bagaj hacmiyle onda her şeye ve herkese yer var.

 

 

PARK ETME SORUNU ORTADAN KALKIYOR!

 

Bir çok kişinin kabusu olabilen park etme sorunu X-TRAIL'de tamamen ortadan kalkıyor. Yeni Nissan X-Trail'de yer alan Nissan Çevre Görüş Sistemi, 4 ayrı kamerası sayesinde aracın kuş bakışı görünümünü 7"lik renkli ve dokunmatik ekrana aktarır böylece geri manevraları ve park etmeyi sizin için çok daha kolay hale getirir. Ayrıca Nissan Çevre Görüş Sistemi ile manevra yaparken kuş bakışı görünümün yanı sıra aracınızı önden ve yandan görüntüleyebilirsiniz ya da dilerseniz çift görünüm modunu seçerek aracınızı iki farklı açıdan görebilirsiniz. Bu sistemle beraber park etmek sizin için sorun olmaktan çıkacak.

 

 

Kısa dönem kiralama ile minimum 3 gün, uzun dönem kiralama ile 3 yıla kadar sözleşme yapabilirsiniz. Bu aracımızı ayrıca haftalık, aylık ve yıllık olarak kiralayabilirsiniz

Alış Yeri
Alış Tarihi
Alış Saati
İade Yeri
İade Tarihi
İade Saati