Nissan Juke

Nissan Juke
Jukeeeeee
Juke iççç
Araç Özellikleri
NİSSAN
Juke / Juke
2023
Dizel
Otomatik Vites
5 Kişilik
Suv
2000
Açıklama

Nissan Juke Kiralama
Otomatik Şanzıman (Vites) / Benzinli

Adresinize ve Havalimanlarına ücretsiz araç teslimatı
Minimum Kiralama Süresi : 3 Gün'dür.

Juke için Nissan markasının bizzat kendisi dahi şehrin haylazı diyor. Gerek alışa gelmişin dışına taşan tasarımı, gerekse üstün donanım ve konforu ile Nissan Juke kiralama hizmeti çok uygun ödeme koşulları ile Tek Rent A Car'da sizleri bekliyor.
 
Nissan Juke 1.0 benzinli motoru, performans ve yakıt verimliliği için Start/Stop teknolojisine sahiptir. Aracımız 1000cc benzinli, otomatik vites bir araçtır. Nissan Akıllı Anahtar teknolojisi ile hayatın yükünü hafifletin. Aracınıza binerken anahtar aramak için uğraşmayın, o tüm kapıları sizin için açar. Kapıyı açmak için sadece kapı kolu üzerindeki düğmeye basmanız ve kapı kolunu kendinize çekmeniz yeterli. Geriye kalan tek şey ise Start/Stop düğmesine basmak ve eşsiz sürüş deneyiminin tadını çıkarmak! Nissan Dinamik Kontrol Sistemi’nin sportif sürüş için Sport, yakıt tasarrufu için Eco veya Normal sürüş seçenekleriyle moduna göre seçimini yap. Sürüş bilgisi menüsüyle ortalama hız, geçen süre, yol mesafesi ve dört yönlü G-Kuvvetini (G-Force) görüntüle, ruh halini sürüşüne tek tuşla yansıt! Kısaca aradığın tüm üstün özellikle Nissan Juke modelinde seni bekliyor. Tabi olarak Nissan Juke 'da kiralanmak için Tek Rent A Car'da seni!
 
 
SUV segmentinde bizleri karşılayan Juke, gerek gençlerin, gerek kadın sürücülerin, gerekse rahatına düşkün sürücülerin ilk tercihi olmaya aday bir araçtır. Bu aracı kısa ve uzun süreli kiralama opsiyonları ile firmamızdan adresinize anahtar teslim, adresinizde sözleşme ile kiralayabilirsiniz.
 
 
Yakıt tasarufu konusunda uzman, konfor konusunda bir filozof, performans konusunda ise tam bir profesyonel olan Nissan Juke araçlarımız kısa dönemde minimum 3 günlük kiralama olmak üzere maksimum da 3 yıla kadar uzun dönem kira sözleşmesi ile sizlerin olabilir.
 
Kiralama Seçenekleri ve Ödeme Şekilleri
 
Nissan Juke ve tüm diğer araçlarımızı kısa süreli olarak minimum 3 günlük olmak üzere uzun vadede 3 yıla kadar kiralama sözleşmesi yapabilirsiniz. Düşündüğünüz kiralama süresi karşılığı çıkan tutarı nakit, banka havale ve eft yolu ile ya da kredi kartınız ile yapabilirsiniz.
 
Alış Yeri
Alış Tarihi
Alış Saati
İade Yeri
İade Tarihi
İade Saati