Tek Rent A Car

Renault Clio Symbol DizelARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Renault Kiralama
Model
:
Clio Dizel
Yıl
:
2016
Motor
:
1500
Vites
:
Düz Vites
Kasa Tipi
:
Sedan
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Renault Clio Symbol Kiralama

Manuel Şanzıman (Vites) / Dizel

 

                                          

Ücretsiz Anahtar Teslim Noktalarımız: Tüm İstanbul İçi ve Havalimanları
Minimum Kiralama Süresi : 3 Gün
Kiralama Rezervasyon Hattı : 0216 630 39 39

 

Araç kiralamak isteyenler için Renault markası her zaman ilk tercih edilen araç markalarının başında gelmiştir. Bunda markanın güvenilir ve üstün performansa sahibi motora sahip olması ve yine yakıt konusunda oldukça düşük harcamalara sahip olması. Ayrıca araç modelleri bakımından da Renault çok modern ve şık çizgilere sahip göz alıcı ve dikkat çekici modellere imza atmaktadır.

 

Yakıtta oldukça cimri davranan, kullanıcısı bu anlamda fazlası ile mutlu eden Clio Symbol kısa ve uzun dönem kiralama seçenekleri ile sizleri bekliyor. Tek Rent A Car olarak araç filomuzda bulundurduğumuz Renault Clio Symbol modeli araç kiralamayı tercih eden tüm müşterilerimizin önemle rezervasyon önceliği verdiği araç modelidir. Aracımız Dizel yakıt ve manuel şanzımana sahiptir.

 

 

Kiralık Clio Symbol araçlarımızı İstanbul içi ücretsiz adrese anahtar teslim hizmeti ile sizlere sunuyoruz. Dilediğiniz konuma aracınızı biz getiriyor ve araç başında kiralama sözleşmesi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca kiraladığınız andan itibaren 7/24 yol yardım ve müşteri hizmetlerimizden, rent a car kaskosu güvencemizden yararlanabiliyorsunuz.

 

 

Aracın en çok tercih edildiği ilçelerin başında Çekmeköy, Beykoz, Kartal, Maltepe, Ümraniye, Ataşehir, Üsküdar ve Kadıköy gelmektedir.

 

 

Aracın öne çıkan teknik özellikleri;

 

ÇEKİ DEMİRİ Çeki demiri , yoğun kullanım için tasarlanmıştır ve 900 kg’ye kadar yük çekebilir. Şık tasarımı ve gereğinde sökülebilen mafsalı aracınızın estetiğinin korunmasını sağlar.

 

ÖN VE ARKA PAÇALIKLAR Çamurluk paspasları sıçrayan çamur, çakıl ve yabancı maddelere karşı karoseri korur. 

 

SİS FARI YUVALARI Aracın ön yüzünün dinamik ve sportif görünümünü pekiştirir. ARKA RÜZGARLIK Aracınıza tam anlamıyla sportif bir görünüm kazandırmak için, güçlü karakteriyle fark edilen bu Sport rüzgar siperini seçin. 

 

KAPI EŞİK KAPLAMALARI Aracınızın girişini şık bir şekilde korumak için mükemmel görünüm sağlar. 

 

NAVİGASYON Navigasyon cihazınızla belirlenen bir noktaya en kısa ve en optimum yol güzergahı tespit edebilir, sesli ve görsel yönlendirmelerle hedefe doğru bir şekilde ulaşabilirsiniz.