Tek Rent A Car

Renault Clio Symbol DizelARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Renault Kiralama
Model
:
Clio Dizel
Yıl
:
2016
Motor
:
1500
Vites
:
Düz Vites
Kasa Tipi
:
Sedan
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Renault Clio Symbol Dizel

 

Modern ön yüzü ve çekici profili ile Yeni Symbol, Renault'daki değişimin temsilcilerinden biri. Ön farların yeni tasarımı, eklenen sis farları ve gövde rengi dikiz aynaları aracın ön yüzünün modern görünümünü güçlendiriyor. Arka bölümde, araç sağlam ve estetik çizgileriyle dikkat çekiyor. Gövde renginde olan arka tampon ve stop lambaları bu hissi güçlendiriyor.

 

ÇEKİ DEMİRİ Çeki demiri , yoğun kullanım için tasarlanmıştır ve 900 kg’ye kadar yük çekebilir. Şık tasarımı ve gereğinde sökülebilen mafsalı aracınızın estetiğinin korunmasını sağlar.

 

TAVAN ÇUBUKLARI Otomobilin tasarımına mükemmel şekilde uyarlanmış olan entegre çelik tavan çubuklarının takılması kolaydır ve kayak taşıyıcı, bisiklet taşıyıcı, portbagaj gibi çeşitli aksesuarlar la donatılabilir..

 

ÖN VE ARKA PAÇALIKLAR Çamurluk paspasları sıçrayan çamur, çakıl ve yabancı maddelere karşı karoseri korur.

 

SİS FARI YUVALARI Aracın ön yüzünün dinamik ve sportif görünümünü pekiştirir. ARKA RÜZGARLIK Aracınıza tam anlamıyla sportif bir görünüm kazandırmak için, güçlü karakteriyle fark edilen bu Sport rüzgar siperini seçin.

 

KAPI EŞİK KAPLAMALARI Aracınızın girişini şık bir şekilde korumak için mükemmel görünüm sağlar.

 

NAVİGASYON Navigasyon cihazınızla belirlenen bir noktaya en kısa ve en optimum yol güzergahı tespit edebilir, sesli ve görsel yönlendirmelerle hedefe doğru bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

 

ÜMRANİYE ÇEKMEKÖY ATAŞEHİR VE BEYKOZ' da HİZMETİNİZDEDİR