Tek Rent A Car

Porsche Panamera DizelARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Model
:
Panamera Dizel
Yıl
:
2015
Motor
:
3000
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Hatchback
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Hayallerinizdeki araçlarda sürüş keyfiniz sürmeniz artık kendi elinizde. Müşterilerine ayrıcalıklı olarak sayan firmamız, sizlerin lüks araç kiralama ihtiyaçlarını cazip koşullarla sizlerin hizmetine sunmuştur. Uzun yıllardan beri araç kiralama sektöründe bir çığır açan firmamız, sizleri özel sayarak, kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak bir yeniliğe imza atarak hayallerinizdeki otomobillerle sizleri buluşturmayı görev olarak bilen firmamız, bu vizyonu ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı bir şiar edinmiştir.

Tatil ve iş amaçlı gezilerinizde hepsi lüks araçlardan oluşan araç filomuz full kaskoyla günlük, haftalık veya aylık olarak kiralayabileceksiniz, hatta siz değerli müşterilerimiz için özel günlerinizde, bayramlarda ve hafta sonları için hazırladığımız paket programlarımızla bu hizmetler artık bir telefonla elinizin altında.

Sizlere sunduğumuz fırsatlarla, Porsche Panamera Dizel Kiralama artık hayal değil. Hayallerinize ket vurmayın Porsche’nin dayanılmaz çekiciliğini sizde yaşayın. Her türlü donanımı ile en üst seviyede bulunan Porsche Panamera, sizlere lüksü ve rahatlığı yaşatacağı gibi, yakıt tüketiminde de, segmentinde bulunan araçların aksine, adeta yakıtı koklamaktadır. Üstü teknik donanımı ile bir saray konforu yaşatacak olan Porsche Panamera, 8 ileri vitese sahip. Üstün özelliklerin bulunduğu aracımızı, kullanma ayrıcalığını uygun koşullarda kiralayarak hayallerinizi artık gerçekleştirebilirsiniz.

Porsche Panamera Dizel Kiralama artık hayal değil. İsterseniz siz arkada yolculuk keyfini yaşayın şoförünüzde bizden olsun, isterseniz Porsche Panamera yı kiralayarak lüksü, hızı ve tasarrufu aynı anda yaşayabilirsiniz. Hayallerinizi ertelemeyin, Porsche Panamera ile sürüş keyfini olabildiğince yaşayın.