Tek Rent A Car

Porsche Cayenne DizelARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Porsche Kiralama
Model
:
Cayenne Dizel
Yıl
:
2014
Motor
:
3000
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Jeep
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Araç kiralama servisinden sizlere ideal ve elit bir seçim olarak Porsche Cayenne öneriyoruz. Alman fırtınası Porsche genellikle 911 ile akla gelir. Oysaki Porsche’nin binek türünde çok özel modelleri de vardır. Binek jip tarzında nitelenen Cayenne bu özel modellerden biridir. 2002’de üretime başlanan ve 2007 yılında yeni bir makyaj geçirilen Cayenne güçlü performansıyla sizleri hayli memnun edecektir. SUV karosere sahip bu araçla sert arazi şartlarındaki yollarda hiç zorlanmadan hedef yere ulaşılabilmektedir.

300 beygir gücü de arazi şartları için hayli yeterlidir. 0-100 km hızlanması 7,5 saniye olan araba azami 230 km yapabilmektedir. Ortalama CO2 emisyonu ise 263 g/km’dir. Yakıt tüketimine gelince: Şehir içi 15,9 lt, şehir dışında ise 8,5 litre yakıt tüketmektedir. Ağır yükleri taşımak için binek araç kiralamak istiyorsanız Cayenne yine ideal bir otomobildir. Tasarım açısından da göz doldurmaktadır. Keskin profil hatlar, adeta spor coupe çağrışımı yapan tasarımıyla beğeneceğiniz bir otomobildir.

Porsche Cayenne arka tekerlekteki bombeleriyle bir spor havası vermektedir. SUV karoser, spor coupe tasarım benzerliği ve sedan karışım ilginç bir projenin gerçekleşmesi oldu. Bu görünümüyle Cayenne performans ve güvenlik ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacaktır. TFT ekranı 4,8 inç büyüklüğüyle istenen görüş miktarını veriyor. Gösterge panelinde navigasyon ve bilgisayar verileri anlık aktarılıyor.

Tekerlek basınç izlemeden yol kontrol datalarına kadar gereksinim duyacağınız her türlü uyarı ve bilgiler hemen ekranınızda. İç donanımda kullanılan Porsche rahatlığı, üstün güvenlik özellikleri ve multimedya keyfiyle güzel bir sürüş rahatlığı yaşayacaksınız. Porsche Cayenne dizel kiralama seçimini yapmakla oldukça memnun kalacaksınız.