Tek Rent A Car

Porsche Cayenne DizelARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Porsche Kiralama
Model
:
Cayenne Dizel
Yıl
:
2014
Motor
:
3000
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Suv
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Porsche Cayenne Kiralama

Tiptronic 
Şanzıman (Vites) / Dizel Yakıt

Adresinize ve Havalimanlarına ücretsiz araç teslimatı
Minimum Kiralama Süresi : 3 Gün'dür.

 

Tek Rent A Car olarak lüks araç kiralama sektörünün lider markasıyız. Hizmete başladığımız günden bu yana hızla artan araç modellerimiz ve büyüyen araç parkımız ile siz değerli müşterilerimize sınırsız hizmet sunmaktayız. Bir çok araç kiralama firmasının araç parkında bulamayacağınız marka ve modeli çok ugun ödeme koşulları ile Tek Rent A Car 'da bulabilirsiniz. Bunlardan biri de ünlü spor araç üreticisi Porsche markasının Cayenne modelidir. Hem lükse segmente, hem de jeep olarak adlandırılan 4x4 segmentinde, hem de SUV segmentinde müşterilerimizin en çok tercih ettiği üst sınıf bu aracımıza ihtiyacınıza yönelik özel kiralama seçeneklerimiz ile sahip olabilirsiniz.

 

 

İster şehir içi, ister şehir dışı uzun yolda, ister arazi şartlarında ister asfalt üzerinde, konfor, hız ve gücün göstergesi Porsche Cayenne'yi en uygun ödeme koşulları ve kişiye özel kiralama seçeneklerimiz ile Ümraniye merkez araç parkımızda bulabilirsiniz. Dilerseniz bu aracımızı sizin bulunduğunuz adrese ücretsiz anahtar teslimi ile kiralayabilirsiniz. Ücretsiz anahtar teslim araç kiralama hizmetimiz İstanbul içi tüm ilçeler ve havalimanları için geçerlidir.

 

Aracımızın Teknik Özelliklerini özetleyecek olursak, Porsche Cayenne model aracımız 2014 model, beyaz renk, 3000cc dizel motor ve tiptronic vitestir. Güçlü motoru, geniş iç hacmi, teknoloji ile donatılmış araç özellikleri ile ideal bir lüks araçtır.

 

 

300 beygir gücü de arazi şartları için hayli yeterlidir. 0-100 km hızlanması 7,5 saniye olan araba azami 230 km yapabilmektedir. Ortalama CO2 emisyonu ise 263 g/km’dir. Yakıt tüketimine gelince: Şehir içi 15,9 lt, şehir dışında ise 8,5 litre yakıt tüketmektedir. Ağır yükleri taşımak için binek araç kiralamak istiyorsanız Cayenne yine ideal bir otomobildir. Tasarım açısından da göz doldurmaktadır. Keskin profil hatlar, adeta spor coupe çağrışımı yapan tasarımıyla beğeneceğiniz bir otomobildir.

 

Porsche Cayenne arka tekerlekteki bombeleriyle bir spor havası vermektedir. SUV karoser, spor coupe tasarım benzerliği ve sedan karışım ilginç bir projenin gerçekleşmesi oldu. Bu görünümüyle Cayenne performans ve güvenlik ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacaktır. TFT ekranı 4,8 inç büyüklüğüyle istenen görüş miktarını veriyor. Gösterge panelinde navigasyon ve bilgisayar verileri anlık aktarılıyor.

 

 

Tekerlek basınç izlemeden yol kontrol datalarına kadar gereksinim duyacağınız her türlü uyarı ve bilgiler hemen ekranınızda. İç donanımda kullanılan Porsche rahatlığı, üstün güvenlik özellikleri ve multimedya keyfiyle güzel bir sürüş rahatlığı yaşayacaksınız. Porsche Cayenne dizel kiralama seçimini yapmakla oldukça memnun kalacaksınız.