Tek Rent A Car

Peugeot 301 DizelARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Peugeot Kiralama
Model
:
301 Dizel
Yıl
:
2021
Motor
:
1500
Vites
:
Düz Vites
Kasa Tipi
:
Sedan
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Peugeot 301 Kiralama

Manuel Şanzıman (Vites) / Dizel

 

Adresinize ve Havalimanlarına ücretsiz araç teslimatı
Minimum Kiralama Süresi : 3 Gün'dür.

 

Ülkemizde en çok sevilen araç markalarından biri olan Peugeot, 301 modeli ile ailelerin ve özellikle kurumsal şirketlerin en çok tercih ettiği kiralık araç modellerinden biri konumuna gelmiştir. Tek Rent A Car olarak bizimde araç filomuz içinde en yoğun kiralama rezervasyonu alan Peugeot 301 en uygun ödeme koşulları ile sizleri bekliyor.

 

Özellikle, kaliteli, rahat ve modern bir tercih için Peugeot 301 Dizel Kiralama girişiminde bulunmayı düşünürseniz, bu konuda oto kiralama hizmetlerini sizin için ayarladığı özel çözümler, çok özel ve seçici bir alternatif seçeneğini önünüze getirecektir. Donanımlı, kaliteli ve türkiye şartlarına en uygun araçları temsil eden bu modern kaliteli modeller, size trafikte son derece önemli avantaj ve konfor sağlayacaktır. İnternet üzerinden de son yıllar içerisinde rezervasyon konusunda yenilikler ve fırsatlar size sunulurken, görsellerden aracı inceleyip, en uygun şartlarda kiralayıp, dilediğiniz yerden teslim alabilirsiniz.

 

İşinizi halletmek, bir aile aracı ihtiyacınızı karşılamak, hem şehir içi ve şehir dışı trafiğinde rahatça seyretmek istiyorsanız, Peugeot 301 Dizel Kiralama girişiminde bulunmak, tam da bu amaçlarınıza uygun bir çalışmayı ve tercihi temsil edecektir. Son derece güzel tasarım, görsel açıdan da zenginlik içeren görüntüler, kiralama süresi boyunca tam donanımlı bir araca sahip olmanızda etkili olacaktır. Aynı zamanda modern unsurları, dizel yakıt avantajları ve diğer konforlu sunumlar da sizin bu konuda vermiş olduğunuz kararın isabetli ve yerinde olduğunun bir göstergesi olacaktır.

 

 

Fransa ve otomotiv sektöründe olağanüstü çalışmaları, son yıllarda daha farklı boyut kazanırken, özellikle Peugeot marka araçların piyasadaki gördüğü önemli karşılık, otomotiv sektörü kadar, Rent a car hizmet sektörü da harekete geçirmiştir. Özellikle dizel araçlara insanların yoğun ilgisi dikkatlerden kaçmazken, rahatlığı bir sanat dalı gibi işleyen kaliteli Peugeot markası, bütün araçlarıyla bu sistemi desteklemektedir.

 

 

 

Güçlü ve çarpıcı modern tasarımı ile Peugeot 301, markanın en son tasarım kodlarını içermektedir. Markanın en son tasarım kodlarını içeren Peugeot 301’de, dikey radyatör ızgarası, yatay kaput ve göz alıcı farlar bulunuyor. Peugeot imzalı aydınlatmalar, LED gündüz sürüş farları ve aslan pençesi arka stop lambaları, yüksek teknolojik içeriği yansıtıyor.