Volswagen Passat Dizel

Volswagen Passat Dizel
Volkswagen Passat ( (1)
Volkswagen Passat ( (2)
Volkswagen Passat ( (3)
Volkswagen Passat ( (4)
Volkswagen Passat ( (5)
Volkswagen Passat ( (6)
Volkswagen Passat ( (7)
Volkswagen Passat ( (8)
Araç Özellikleri
VOLKSWAGEN
Passat
2022
Dizel
Otomatik Vites
5 Kişilik
Sedan
1600
Açıklama

VOLKSWAGEN Passat Kiralama

Adresinize ve Havalimanlarına ücretsiz araç teslimatı
Minimum Kiralama Süresi : 3 Gün'dür.
Volkswagen Passat kiralama imkânı yakalamak isteyen herkese çok özel ödeme koşulları ve kısa dönem ile uzun dönem seçenekleri sunan Tek Rent A Car  bu özel aracı dilerseniz İstanbul içi adresinize kadar ücretsiz anahtar teslimi sunmaktadır.

Kısa dönemde minimum 3 gün ve haftalık, uzun dönem de aylık ve yıllık yine maksimum 3 yıla kadar aracımızı kiralayabilirsiniz. Aracımız 1600cc dizel motora sahip olup, tiptronic vitestir. 41 yıllık geçmişinde dünya çapında yaklaşık 23 milyon adetlik satış rakamı yakalayan Passat modeli Volkswagen için çok önemli bir yere sahip. Yeni çıkan 2022 Model Volkswagen Passat ile birlikte birçok yeni özelliği ile satışa sunuldu. Tasarımı ve yenilenen özellikleriyle yeni 2022 model Passat’ ın orta üst ve premium sınıf arasındaki boşluğu doldurması hedefleniyor.

Alçalan yükseklik aracın aerodinamik yapısına ve rüzgâr direncine önemli katkılar sağlarken, önde krom çıtalarla desteklenen ızgara ve trapezoid şekilli far bloğu Passat’ a elite bir görünüm kazandırmış. Passat’ ın tüm versiyonlarında LED teknolojisine sahip stop lambaları yer alırken, önde farlar ise halojen ve LED opsiyonuna sahip olacak. 2022 Model Yeni Passat’ ta Dinamik Aydınlatma Desteği ile geceleri daha net bir görüşe sahip olabileceksiniz. Şerit Takip, yaya algılama teknolojisine sahip acil durum freni ve daha birçok yeni özellik Passat ile birlikte kullanılmaya başlanıyor. Bu özellikler bile başlı başına Yeni Passat kiralama için yeterli sebep.

2022 Model Yeni Passat yıllarca gerek teknik özelliği gerekse dış görünümü ile her zaman diğer araçla farkın hep korumuştur. Yukarıda yeni çıkılacak olan Passat’ ın özelliklerini saymaya çalıştık. Ancak eski modelleri de yenisini aratmayacak özellikleriyle farkı hissettirmektedir. Yeni Passat’ ın bu önemli özellikleri haliyle fiyatının artmasına neden olmaktadır. Bu durumda bizleri Yeni Passat kullanma fırsatını kaçırmamak için kiralama seçeneğine itmektedir. 2020 Model Yeni Volkswagen Passat kiralama imkânı ile Passat’ ın konforunu kısa veya uzun dönemde yaşayabilirsiniz.

Alış Yeri
Alış Tarihi
Alış Saati
İade Yeri
İade Tarihi
İade Saati