Toyota Corolla Hybrid

Toyota Corolla Hybrid
Toyota Corolla Hybrid 2
Toyota Corolla Hybrid 3
Toyota Corolla Hybrid 4
Toyota Corolla Hybrid 5
Toyota Corolla Hybrid 6
Toyota Corolla Hybrid 7
Toyota Corolla Hybrid 8
Araç Özellikleri
TOYOTA
Corolla
2023
Benzinli / Hybrid
Otomatik Vites
5 Kişilik
Sedan
1800
Açıklama

Toyota Corolla Hybrid Kiralama

Adresinize ve Havalimanlarına ücretsiz araç teslimatı
Minimum Kiralama Süresi : 3 Gün'dür.

Günümüzde hibrit modelde birçok farklı otomobil bulunsa da ilk seri hibrit üretimi Toyota tarafından gerçekleştirilmiştir. Toyota her geçen gün hibrit teknolojisinde yenilikler yapmaya çalışmaktadır. Toyota hibrit modellerinde birçok detayda saten krom kaplamalara yer verilmiştir, deri vites topuzu ve deri 3 simitli direksiyon bulunmaktadır, led ön sis farları ve arka farlarda led çizgiler kullanılmıştır.

Toyota hibrit modellerinde anahtarsız çalıştırma, çift bölgeli otomatik klima, ön cama yansıtmalı renkli gösterge paneli, dijital hız göstergesi, kendinden kararan iç dikiz aynası, sürücü koltuğunda elektrikli bel desteği, 60:40 katlanabilir koltuk, bagaj aydınlatması, anahtar hatırlatma uyarısı, 7 inç TFT ekranı, otomatik yanan farlar, yağmur sensörü ve otomatik katlanabilir yan aynalar bulunmaktadır. Araçta 6 adet hoparlör ve bluetooth ile bağlantı sistemi bulunmaktadır, Toyota touch 8 inçlik bir ekran ve ses tanıma sistemi de araçta yer almaktadır. Toyota Hibrit model araçta yer alan sürüş destek sistemleri; ön park sensörü, arka park sensörü, geri görüş kamerası, yaya ve bisiklet algılama çarpışma önleyici, otomatik far sistemi, hız sınırlayıcı, hız sabitleyici, kör nokta uyarı sistemi, akıllı şerit takip sistemi ve yokuş kalkış destek sistemidir.

Toyota hibrit model araçta bulunan jantlar 17 inçtir. Toyota hibrit model araca ek saklama alanları konulabilmektedir; tavan bisiklet taşıyıcı, port bagaj, bagaj eşya kutusu, tavan kayak tutucu, port bagaj saklama çantası gibi. Toyota hibrit modellerini 4 farklı versiyonda çıkartmaktadır. Tek rent a car firmamız birçok farklı model araç için araç kiralama işlemi yapmaktadır, araç kiralama işlemi için firmamızda yer alan Toyota hibrit model aracımız 2022 modeldir ve sedan kasa tipindedir. 1800 cc motor gücüne sahip aracımız otomatik vitestir. Firmamızda araç kiralama işlemi kısa dönem ve uzun dönem olacak şekilde yapılabilmektedir. Kısa dönem araç kiralama işlemi minimum 3 gün olacak şekilde, uzun dönem araç kiralama işlemi ise 1 ila 3 yıl arasında olacak şekildedir. Araç kiralama işleminden sonra kiralanan araçlarımız havaalanı ve adreslere ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Sizde kendinize en uygun aracı firmamızdan oldukça uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz.

Alış Yeri
Alış Tarihi
Alış Saati
İade Yeri
İade Tarihi
İade Saati