Renault Megane Dizel

Renault Megane Dizel
2
3
4
5
6
7
8
9
Araç Özellikleri
RENAULT
Megane
2024
Dizel
Otomatik Vites
5 Kişilik
Sedan
1500
Açıklama

Kiralık RENAULT Megane Kiralama

Adresinize ve Havalimanlarına ücretsiz araç teslimatı
Minimum Kiralama Süresi : 3 Gün'dür.

Araç kiralamak isteyenleri hemen hemen ilk tercihi olan Renault markasının en gözde ve dolu aracı Megane uygun ödeme koşulları ve ihtiyacınıza göre kiralama süresi sözleşmesi ile Tek Rent A Car'da sizleri bekliyor.

 

Aracımız Benzinli motora sahiptir ve 1500cc'dir. Bu aracımızın motoru gerçek duygular, gerçek üstü performans ENERGY serisi motor yeni verimli teknolojileri otomobil ile buluşturarak yakıt tüketimini ve CO2 emisyonlarını ciddi biçimde düşürmeye yardımcı oluyor. Ayrıca aracımız otomatik vites bir araçtır. Teknoloji ile donatılan çift kavramalı otomatik EDC şanzımanda, otomatik şanzıman keyfi ve yakıt tasarrufu birleşiyor. Seçilen motora bağlı olarak otomatik vitesiyle esneklik, dinamizm ve düşük yakıt tüketimi sağlıyor.

 
 

Renault Megane model bir araç kiralayarak keyfi tam anlamı ile sürersiniz. Güçlü motor, gösterişli dış kasa, rahat ve konforlu iç kabin, müthiş deneyim sunan sürücü alanı, teknolojinin tam anlamı ile kullanıldığı ekran ve elektronik aksan, tüm aracı saran hava yastıkları, son derece güvenli frenleme sistemi ile aracımızda kendinizi tam anlamı ile iyi hissedecek, keyifle araç kullanacaksınız.

 
 
Günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralama seçenekleri ile Renault Megane araç modelimize adresinize ücretsiz anahtar teslim kampanyamız ile şimdi bir telefon ile kiralayabilirsiniz. Kiralama rezervasyonu oluşturmak için bize bir telefon kadar yakınsınız.
 
 
Aracımız Ümraniye Tek Rent A Car merkez araç parkımızda olup bulunduğunuz adrese teslim edilebilir. Kiralık Megane aracımızı en çok tercih eden ilçelerin başında Çekmeköy, Üsküdar, Ataşehir, Beykoz, Kadıköy ve Kartal gelmektedir.
 
Çekmeköy Araç Kiralama : Çekmeköy ilçesinde bulunduğunuz adrese ücretsiz anahtar teslim ilebu aracımızı ya da dilediğiniz aracı size ulaştırabiliriz. Çekmeköy Alemdağ, Taşdelen ve Merkez semtlerinde onlarca referansımız ile hizmet sunmaktayız.
 
Ayrıca Çekmeköy dışında Üsküdar, Kadıköy, Beykoz, Kartal, Ataşehir başta olmak üzere tüm İstanbul'dadilediğiniz vakit sizlere hizmet sunmaya hazırız. 
 
 
Alış Yeri
Alış Tarihi
Alış Saati
İade Yeri
İade Tarihi
İade Saati