Fiat Egea Otomatik

Fiat Egea Otomatik
Fiat-Egea-1
Fiat-Egea-2
Fiat-Egea-3
Fiat-Egea-4
Fiat-Egea-5
Fiat-Egea-6
Fiat-Egea-7
Fiat-Egea-8
Fiat-Egea-9
Araç Özellikleri
FİAT
Egea 1.6
2024
Dizel
Otomatik Vites
5 Kişilik
Sedan
1600
Açıklama

Fiat EGEA Kiralama

Otomatik Şanzıman / Dizel Yakıt

Adresinize ve Havalimanlarına ücretsiz araç teslimatı
Minimum Kiralama Süresi : 3 Gün'dür.

Tek Rent A Car olarak araç kiralama sektöründe hizmet vermeye başladığımız 2004 yılından günümüze her daim müşterilerimizin görüş ve taleplerini dinlemeyi kendimize bir vazife, bir görev edindik. Bu anlamda çok sık kiralanmak için talep gelen Fiat EGEA araç modelini de araç filomuza kattık. Orta segmentte filomuza dahil olan EGEA'lar tüm araç kiralayan müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak şık ve modern tasarıma, rahat ve geniş iç dizayna, güçlü ve yüksek performans motora sahip. Üstelik olabildiğince yakıt cimrisi bir araç.
 
Kiralık Fiat EGEA araçlarımız minimum 3 günlük kiralama sözleşmeleri ile İstanbul içi ücretsiz adrese teslim hizmetimiz ile teslim edilmektedir. Üstelik tüm sözleşme ve ödeme seçeneğinizi de adresinize gelen personelimiz ile gerçekleştirebilirsiniz. Tüm araçlarımızda olduğu gibi bu araç modelimiz de rent a kaskoludur. Yani bizimle her zaman ve her yerde, her olayda güvence altındasınız.
 
Peki nasıl oluyor da Fiat EGEA'lar en çok tercih edilen kiralanan araçlar oluyor dersiniz. Bizim aracımızdan yola çıkarsak öncelikle aracımız sıfır km alınan ve müşteriye sunulan bir araç. Yakıt olarak Dizel, vites olarak ise düz yani manuel şanzıman bir araç. Aracımız 1600 cc motora sahip güçlü bir araçtır. Kasasına hakim yüksek performanslı bir araçtır.
 
Aracımız bugüne kadar İstanbul içinde en çok Çekmeköy, Altunizade, Acıbadem, Bostancı, Ataşehir ve Kadıköy bölgesinden tercih edilmektedir. Ancak siz İstanbul'un neresinde olursanız olun adresine teslim olarak aracımızı kiralayabilir, ya da kiralama rezervasyonunu oluşturabilirsiniz.
 
Fiat EGEA Motor Özellikleri
 
Fiat EGEA aracımız 1600cc bir motora sahiptir.
 
Fiat EGEA Güvenlik  Özellikleri
 
Fiat Egea Sedan’ın gelişmiş güvenlik özellikleri sayesinde tüm yolculuklarınız güven içinde geçiyor. İstediğiniz hızı sabitleyerek yorulmadan seyahat etmenizi sağlayan hız sabitleme sistemi, her koşulda daha güvenli bir sürüş deneyimi yaşatan yağmur ve karanlık sensörleri, geri görüş kamerası, 6 hava yastığı, ABS sistemi ve TCS, DST, ERM ve yokuş kalkış desteği özelliklerini içeren ESC sistemiyle bir otomobilde aradığınız her şey Egea Sedan’da.
 
Egea Sedan maksimum güvenlik için 6 hava yastığı içerir.
 
 
Maksimum güvenlik için acil durum manevralarında veya kaygan zeminlerde Elektronik Stabilite Programı (ESP) sayesinde kontrol sizde.
 

Alış Yeri
Alış Tarihi
Alış Saati
İade Yeri
İade Tarihi
İade Saati