Tek Rent A Car

Mini Cooper Countryman SARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Model
:
Countryman S
Yıl
:
2016
Motor
:
2000
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Jeep
Yakıt Tipi
:
Benzin
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Özellikle tatil günlerinde uzun yolculuklar yapmayı planlayanlar için yeni nesil araçlar içerisinden kiralamaya her yönüyle uygun araç bulmak oldukça zordur. Hem aracın iç ve dış dizaynı, görünüşü, hem de vermiş olduğu performans ile böyle bir araç kiralamak oldukça önemlidir. Tam bu noktada Mini Cooper Countryman S, tüm bu kriterlere uygun araç olarak kiralanma gayet uygun. Dilerseniz şimdi Mini Cooper Countryman D hakkında birkaç detay bilgisi verelim.

Mini Cooper Countryman S, 4079 mm uzunluğu, 1789 mm genişliği, 1561 mm yüksekliği ve 1370 kg ağırlığı olan oldukça şık bir otomobildir. Minivan karoser tipli araçta silindir hacmi 1598 Cc’dir. 122 HP beygir gücü, 160 NM maksimum torku, 182 km maksimum hızı bulunan araçta 0 - 100 km arası 11,6 saniyede hızlanma söz konusudur. 47 lt yakıt deposu bulunan Mini Cooper Countryman S, şehir içi 9,3 lt tüketim, şehir dışı 6,0 lt tüketim olmak üzere ortalama 7,2 lt yakıt harcaması yapmaktadır.

Bu da km başına ortalama 36 kuruşluk bir ücrete tekabül etmektedir. Şık görünüşü, ender dizaynı ve yüksek performansıyla Mini Cooper Countryman S kiralama konusunda gayet iyi bir seçenektir. Uzun bir tatil düşünenler için ideal araçtır.