Tek Rent A Car

Mercedes Limuzin

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Mercedes Kiralama
Model
:
Mercedes Limuzin
Yıl
:
1966
Motor
:
2500
Vites
:
Otomatik Vites
Kasa Tipi
:
Diğer
Yakıt Tipi
:
Benzin
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Herkes iyi bir otomobile binmek ister. Hele ki özel günlerde istediklerimiz daha da lükse kayar. Genelde tercih ettiğimiz araçlar Mercedes markalı otomobillerdir. Çünkü lüks, rahatlık, kullanış denilince aklımıza ilk gelen markadır. Mercedes limuzin kiralama eskiden çok meşakkatli ve pahalı bir işti. Ve öyle herkese limuzin vermezlerdi. Fakat şimdi isteyen herkes ehliyetini alıp çok cüzi bir miktar ödeyerek Mercedes marka limuzin sahibi olabilir. Sevdiklerinizle bu lüks aracın keyfini çıkarabilirsiniz.

Düğünlerde, mezuniyetlerde, sünnet törenlerinde ya da sadece sevdiklerinizle özel dakikalar geçirmek için limuzin kiralayabilirsiniz. Sadece günübirlik kiralayabildiğiniz gibi uzun süreli de kiralamanız mümkün. Diğer araçlara göre Mercedes hep bir adım öndedir. Bu yüzden Mercedes’i tercih edebilirsiniz. Üstelik limuzin olarak çok fazla çeşit karşımıza çıkmamaktadır. Bu yüzden Mercedes limuzin kiralayarak hem çoğu kişinin kullanmadığı bir araca binerek ilgi çekebilirsiniz hem de konforun keyfini sürebilirsiniz. Farklı renklerde çeşitlilik bulabilirsiniz. Ve içine konulan mini buzdolabı ile geniş koltuklarında yolculuk yaparken içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz.

Araçta bulunan mini araç televizyonu ile yolculuğunuzu daha renkli bir hale getirebilirsiniz. Düğünler için aracı güzelce süsletebilirsiniz ve ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz son derece lüks otomobilinizi. Ya da nasıl bir araç olduğunu merak ediyorsanız bir günlüğüne keyfini çıkarabilirsiniz. Eğer sizde daha önce limuzine binmediyseniz ve merak ediyorsanız nasıl bir otomobil olduğunu hepinize kiralamanızı tavsiye ederiz.