Tek Rent A Car

Mercedes E 250 4 Matic

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Mercedes Kiralama
Model
:
E 250 Dizel 4 Matic Dizel
Yıl
:
2015
Motor
:
2200
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Sedan
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Mercedes E 250 4 Matic modeli 2013 modeldir. Yakıtı dizel yakıt türündedir. Markası bilindiği üzere Mercedes ' tir. Motor 2200 gücündedir. Tabii ki Mercedes E 250 4 Matic Kiralama için bazı şartlar ön görülmüştür. Bunları şöyle sıralayabiliriz; Mesela, A, B, C, D ehliyetlerinden birine sahip olmamız gerekmektedir. Bir de ehliyetimizin geçerli olması gerekmektedir. Normal kiralama en kısa süre olarak iki gündür fakat lüks araçlarda kiralama süresi bir gün olabilmektedir.

Tabii ki bu araçların sigortası vardır. Ama sigortanın olmasının dışında sürücünün de uyması gereken bir takım kurallar vardır. Mutlaka ehliyet olmalıdır. Araç doğru kullanılmalıdır. Yani aracın doğru kullanılmaması sigorta şirketinin hizmetlerinin dışında kalır. Ve ehliyet sahibi aracı kullanır iken bir madde almamış olması gerekir. Örneğin; uyuşturucu, alkol, vs. gibi maddelerdir.

Aracın zamanında teslim edilmesi gerekir, aracın herhangi bir süre zarfında teslim edilmemesi sürücünün kira sözleşmesine dâhildir. Aracı başkası kullanacak olur ise onun da ehliyetinin olması ve gereken şartları taşıması gerekir. Trafik kurallarına uymalıyız. Trafik kurallarına uymadığımız takdirde alacağımız cezaların sorumluluğu müşteriye aittir.