Mercedes CLA 180

Mercedes CLA 180
mercedes-cla (1)
mercedes-cla (2)
mercedes-cla (3)
mercedes-cla (6)
mercedes-cla (4)
Araç Özellikleri
MERCEDES
CLA 180
2018
Dizel
Otomatik Vites
5 Kişilik
1600
Açıklama

Kiralık MERCEDES CLA 180 CDI AMG Kiralama

Adresinize ve Havalimanlarına ücretsiz araç teslimatı.
Önemli günleriniz için şık ve lüks bir araç ile katılmak istiyorsanız Mercedes CLA 180 CDI AMG Kiralama işlemi ile oldukça konforlu ve elit bir araca istediğiniz süre dâhilinde sahip olabilirsiniz. Mercedes’in daha çok günlük kullanım için tasarladığı Mercedes CLA 180 CDI AMG, hem dizaynı ile hem de sahip olduğu özellikler ile son derece eşsiz bir araç.

Aerodinamik olarak tasarlanan dış hatları araca sportif ve estetik bir görüntü katarken yüksek hızlarda sürüş konforunu da oldukça yükseltiyor. Bunun yanında lüks sınıf içerisinde en az yakıt tüketen araçlardan biri CLA 180 CDI AMG. Ortalama yakıt tüketimi 100 kilometrede yaklaşık 5,6 litre olarak belirtiliyor. Sportif tasarımının yanında 4 kapı olması, gelişmiş güvenlik donanımları ve geniş bagaj hacmi CLA 180 CDI AMG’ yi aile arabası olarak kullanmak isteyenler için biçilmiş kaftan.

Mercedes CLA 180 CDI AMG’ de otomobillerde deri döşemeli sportif koltuklar, deri kaplamalı direksiyon, sade ön konsol ve gelişmiş gösterge paneli standart olarak sunuluyor. 1.6 litrelik 4 silindirli dizel motor oldukça düşük devirlerde dâhil mükemmel bir tork sağlıyor. Bu sayede hem konforlu bir sürüş sağlanıyor hem de ciddi bir yakıt tasarrufu elde edebiliyorsunuz. Araç, 0 ile 100 kilometre hız aralığına 8 saniyenin biraz üzerinde ulaşıyor. Sportif kullanıma müsait olduğu gibi ailenizle güvenli bir şekilde seyahat edebilmeniz için tercih edebileceğiniz en iyi araçlardan birisi diyebiliriz.

Alış Yeri
Alış Tarihi
Alış Saati
İade Yeri
İade Tarihi
İade Saati