Ds 9 Sedan

Ds 9 Sedan
2
3
4
5
6
7
8
9
Araç Özellikleri
DS
DS-9
2024
Benzinli
Otomatik Vites
5 Kişilik
Sedan
1600
Açıklama

DS 9 2023 Benzinli Otomatik  Araç Kiralama

Adresinize ve Havalimanlarına ücretsiz araç teslimatı.
Minimum Kiralama Süresi : 3 Gün'dür.

Maksimum Hız: 227 km/s
Motor Tipi: Turbo, 
Bagaj Hacmi: 556 L
Yakıt Tipi ve Tüketim Ortalaması: Benzinli - 5,9 L
Max Oturma Kapasitesi: 5

2023 model, yeni nesil DS 9 kiralama aracımız ile konfor ve güvenlik sizinle. Otomatik vites, benzinli, Sedan kasa tipine sahip aracımız, minimum 3 günlük, haftalık, aylık ve uzun vadeli kiralamaya uygundur. Her beklenti ve ihtiyacı karşılayabilecek, bakımları tam ve mevzuatları eksiksiz olan aracımız adrese ve havaalanına teslim kolaylığı ile de sizleri beklemektedir.

DS9 Kiralama

Ds 9 kiralama seçeneğimizden yararlandığınız taktirde, aracımız ileri teknoloji donanımları hem araç içerisinde,hem de araç dışında kendini fazlasıyla hissettirmekte, düşük yakıt tüketimi ve konforlu bir sürüş keyfi ile kiralık araçlar içerisinde en göze çarpan seçenektedir. Özel günler, günlük ihtiyaçlar yada şirket işlerinin takibi için seçebileceğiniz DS-9 geniş bagaj hacmi ile aileler için de idealdir. Büyük tekerlekleri, spor görünümü ve geniş ön ızgarası ile bir arazi aracı havası versede modern tarzı ve keskin görünümü ile kiralık araçlar içerisinde göz alıcı modele sahiptir. Hemen bu ve daha fala özelliği keşfedebilmek için Ds 9 kiralama yapın. Otomatik far sistemi, gece görüşüne ve yol durumuna duyarlı olup, hız ve manevraya bağlı olarak devreye girmekte, size konforlu bir sürüş deneyimi yaşatmaya yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra 360 derecelik geri görüş kamerası, şerit takip sistemi ve kör nokta sinyali ile her daim kontrolün sizde olduğu aracın, geniş bilgi ekranı da yolculukları daha eğlenceli ve kolay hale getirmeye yardımcı olmaktadır. Sadece ön koltuklarda değil arka koltuklarda da 23 ile 32 derecelik elektrikli ayarlanabilir yatış desteği ve alttan ısıtma sistemi ile de ile keyifli yolculukların kapılarını aralayan DS-9 deri kaplama koltuk ve direksiyon ile de asil bir görünüm sergilemektedir. Ses yalıtım sistemi dışarıdaki gürültünün içeri sızmasını engellediği gibi, Hifi Focal Electra sisteminin yön verdiği 14 hoparlör bağlantısı ile de araç içinde eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Ds 9 Araç kiralama hizmetlerinde çok fazla talep görmeyen ve popüler olmayan bu araç, yine de sürüş deneyimi yaşamak yada keşfedilmeyenlerden yana olanlar için acentemizde.

Alış Yeri
Alış Tarihi
Alış Saati
İade Yeri
İade Tarihi
İade Saati