Audi A4 Dizel

Audi A4 Dizel
audi-a4 (1)
audi-a4 (2)
audi-a4 (4)
audi-a4 (3)
Audi -A4 (5)
Araç Özellikleri
Audi
A4
2016
Dizel
Otomatik Vites
4 Kişilik
Sedan
2000
Açıklama

AUDI A4 Dizel Kiralama

Adresinize ve Havalimanlarına ücretsiz araç teslimatı
Minimum Kiralama Süresi : 3 Gün'dür.

Audi araç kiralamak demek üst bir sınıfta otomobil sürüş zevki yaşamaktır. Audi kurulduğundan bu yana klasik geleneğini hep sürdürmüştür. O da benzinli tercih yanında her modelde dizel tasarımını da müşterilerine sunmasıdır. Audi A4’de bunlardan biridir. İlk olarak 1994 yılında üretilen A4 tasarımı o günden bu yana otomobil severlerden tam puan almıştır.

Sedan bir otomobil kiralama düşünüyorsanız A4 size hoş bir sürpriz yaşatacaktır. Diğerlerinden farklı olarak geniş bir iç hacmi ve lüks konforuyla sizi bekliyor olacak. Dolayısıyla aileniz için rahat ve konforlu bir araç kiralama yapmış olacaksınız. Böylece daha büyük bir araca ihtiyacınız olmayacak hem de eşsiz konforu sizlere ergonomik bir yolculuk sunacak. 2011 yılında dördüncü nesliyle birlikte güvenlik ve donanım konfigürasyonu daha da güçlendirilmiştir. 1.9, 2,0, 2,5 ve 3,0 TDI motor seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. 2.0 ve 2,5 TDI aynı zamanda V6 özelliğine sahiptir.

Yeni Audi A4 dizel kiralama size çok özgün bir otomobil keyfini yaşatır. Ayrıca Yeni Audi’nin yakıt sarfiyatı selefinden %9 daha düşüktür. Önceki tasarımların özgünlük çizgisini korumakla birlikte yeni eklenen özellikleriyle sürücüye farklı bir sürüş iklimi yaşatıyor. Rakiplerine göre daha geniş bagaj hacmiyle de artı özellik sunuyor. Audi’nin standart güvenlik sistemlerini de içinde barındıran A4, gerek şahsi gerekse aile için araç kiralamada oldukça iyi bir tercihtir.

ÜMRANİYE ÇEKMEKÖY; ATAŞEHİR VE BEYKOZ'da HİZMETİNİZDEDİR

Alış Yeri
Alış Tarihi
Alış Saati
İade Yeri
İade Tarihi
İade Saati