Audi A3 HB

Audi A3 HB
audi-a3-kirmizi (1)
audi-a3-kirmizi (2)
audi-a3-kirmizi (3)
audi-a3-kirmizi (4)
audi-a3-kirmizi (5)
audi-a3-kirmizi (6)
Araç Özellikleri
Audi
A3
2021
Benzinli
Otomatik Vites
5 Kişilik
Hatchback
1000
Açıklama

Audi A3 Kiralama

Otomatik Vites / Benzinli

Adresinize ve Havalimanlarına ücretsiz araç teslimatı

Audi ilk üretime başladığı günden bugüne bir araca sahip olmak isteyenlerin ilk hayalini kurduğu markasıdır. Audi ilk günden bu güne ürettiği ve piyasaya sunduğu tüm modellerde ön plana çıkardığı donanımsal özellikler, güvenlik paketleri, sağlam kasa, modern iç tasarım ve güçlü marka vizyonu ile herkesin dikkatini üzerine çeken bir marka olmayı başarmıştır. Tek Rent A Car olarak bizde araç kiralama parkımızda Audi marksının bir çok üst sınıf modelini bulundurmaktayız. Tıpkı incelediğiniz aracımız A3 modelimiz gibi üst sınıfta yer alan bir çok Audi modelini firmamızdan kiralayabilirsiniz.

A3 hatchback model bu aracımız 2017 model bir araç olup, 3 silindirli 1000cc motora sahip ve benzinlidir. Kasasına uygun motoru, yakıt cimrisi ve oldukça konforlu bir araçtır. Aracımız ihtiyacınıza göre kısa ya da uzun dönem için uygun ödeme koşulları ve hesaplı liste fiyatı ile kiralanabilir.

Günlük (minimum 3 günlük kiralama hizmeti vermekteyiz), haftalık, aylık ve yıllık araç kiralama ihtiyaçlarınız için uygun bir model olan Audi A3 hatchback araç modelimizi dilediğiniz adrese anahtar teslimi ile sizlere sunabilmekteyiz. İstanbul içi ve havalimanlarına ücretsiz anahtar teslim araç kiralama hizmetimiz vardır.

 

İstanbul içinde Ümraniye merkez ofisimiz dışında Çekmeköy, Ataşehir, Beykoz, Üsküdar ve Kadıköy araç kiralama noktalarımızda hizmet vermekteyiz.

Alış Yeri
Alış Tarihi
Alış Saati
İade Yeri
İade Tarihi
İade Saati