Vizyon
Ana Sayfa > Kurumsal > Vizyon

Vizyon

Tek Rent A Car olarak vizyonumuz, İstanbul’da müşterilerimizle buluşturduğumuz araç kiralama hizmetlerinin kapsamını genişleterek, ülke çapında ve küresel pazarda söz sahibi olmaktır. Sürekli büyüyen araç filomuz ile kısa süreli ve uzun süreli araç kiralama ihtiyacınıza yönelik kaliteli, güvenilir ve ekonomik çözümler üretmekteyiz.

Hizmet kapsamımızı genişletme hedefimiz doğrultusunda her gün çok çalışıyor; yatırımlarımızı artırarak yolumuza devam ediyoruz. Müşterilerimizin istek ve taleplerine yönelik lüks araç kiralama, suv araç kiralama, orta-lüks araç kiralama ve ekonomik araç kiralama imkanını sizlerle buluşturuyoruz. Tek Rent A Car ailesi olarak müşteri memnuniyetini temel ilkemiz sayıyor, attığımız her adımla müşterilerimizin mutluluğunu katlamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle firma olarak İstanbul’un her bölgesine lüks, orta segment ve ekonomik araç kiralama hizmetlerini kesintisiz sunmayı hedef edinmekteyiz. Bu amaç doğrultusunda, müşteri memnuniyetini esas alan birçok uygulamayı hayata geçiriyoruz. Tamamı son model araçlardan oluşan taşıt filomuza ek olarak, yolda kalma ihtimalinizin önüne geçecek 7 gün 24 saat yol yardımı servisini de Tek Rent A Car’da bulabilirsiniz.

Araç kiralama konusunda kullanıcıların kafasında oluşan tüm sorulara yanıt veren satış politikamızla bu alandaki tüm kaygıları ortadan kaldırmaktayız. Önce müşteri memnuniyeti diyor; dürüst, şeffaf hizmet politikamızla güler yüzlü kurumsal kimliğimizi müşterilerimize arz ediyoruz.  İstanbul’da VİP araç kiralama hizmetlerinden faydalanmak isteyenlerle düşük fiyat, yüksek kalite ve kusursuz konfor güvencesiyle buluşuyoruz. İstediğiniz yakıt tipi, vites türü, taşıt sınıfı, araç marka ve modelinde oto kiralama hizmetini siz de Tek Rent A Car’da bulabilirsiniz. Ülkemize katma değerde bulunma vizyonumuz doğrultusunda, sürekli daha yukarıyı hedefleyerek, Ar-Ge çalışmalarına ve inovasyona önem vermekteyiz. Teknolojinin ve yeniliklerin takipçisi olarak, müşterilerimizin ihtiyacına uygun hizmetleri günbegün hayata  geçiriyoruz. Müşterilerimizin bireysel ve kurumsal taleplerine yönelik sunduğumuz günlük, aylık ve yıllık araç kiralama uygulamalarımızın içerik ve kapsamını genişletmeyi gaye edinmekteyiz. Bölgesinde adından söz ettiren bir firma olma gayretimizle her müşterimizin fikir ve önerilerine değer veriyoruz. Aldığımız geri dönüşlerden faydalanarak sürekli iyiye doğru gösterdiğimiz gelişim ve büyümeyi canlı tutmayı amaçlamaktayız.

Vizyon

Vizyon