Tek Rent A Car

İstanbul´da Ulaşım Kolaylığı

İstanbul´da Ulaşım Kolaylığı

Ümraniye'de ulaşım

 

İstanbul Anadolu yakasının en kalabalık semti olan Ümraniye, bir ticaret ve yaşam merkezi olarak her geçen gün daha da tercih edilen bölgelerden. İstanbul’un her bölgesinden kolaylıkla ulaşım sağlanan Ümraniye semtinde, son yıllarda yapılan yeraltı taşıma sistemi ile trafikte oldukça rahatlama sağlanmış. Ümraniye metrosunun Marmaray’a da bağlantısı bulunduğundan dolayı karşı yakaya geçmek isteyenler için de büyük kolaylık sağlıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na da yakın olduğu için yurtdışından ve yurtiçinden ziyaretçilerin de kolaylıkla ulaşabileceği bir semt. Toplu taşıma ile havalimanına gitmek ya da havalimanından dönmek isteyenler için öncelikle Kadıköy’e ya da bu güzergah üzerindeki ara duraklara uğranılarak Ümraniye’ye ulaşılabilinir. Kendi otomobilinizin konforunu uygun koşullarla sağlamak için de Ümraniye araç kiralama şirketlerinden faydalanabilirsiniz. Ümraniye'de araç kiralama hizmeti satın alarak istediğiniz noktaya toplu taşıma kullanmadan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Sancaktepe'de ulaşım

 

2008 yılında ilçe statüsüne kavuşan Sancaktepe, Türkiye ve Avrupa’nın en büyük şehir hastanesine ev sahipliği yapıyor. Metro inşaat projelerine dahil edilen semt, yeraltından da komşu semtlere bağlanmış. Diğer metro hatları, Altunizade metrobus hattı ve Marmaray’la da entegre olan metro hattı ulaşımı oldukça rahatlatıyor. 3. köprünün geçiş güzergahı üzerinde bulunan Sancaktepe, bir bağlantı noktası olarak geniş araçların da uğrak noktalarından. Sancaktepe'dearaç kiralama hizmeti satın almak isteyenler için de bağlantı yollarında bulunmasından dolayı kiralık araba trafikte sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. Sancaktepe araç kiralama şirketleri için de oldukça rağbet gören ilçelerden biri.

 

Çekmeköy'de ulaşım

 

Yepyeni metro hattı ile İstanbul’un yeni ilçelerinden biri olan Çekmeköy'den, hem Anadolu yakasına hem de Marmaray’a bağlantısı ile Avrupa yakasına ulaşım artık daha kolay ve az zahmetli. Toplu taşımayı tercih edenler için birçok semte direkt minibüs ve otobüs imkanı bulunuyor. Şehir karmaşasından uzak bir semt olan Çekmeköy'den, geniş ulaşım ağıyla İstanbul’un her yönüne ulaşım kolaylığı ile bağlantı sağlanıyor. Otomobil lüksünü yaşamak isteyenler, Çekmeköy araç kiralama şirketlerine başvurabilir. Aynı zamanda geniş caddeleri ve yeni bir semt olmasının sağladığı yol koşullarıyla Çekmeköy araç kiralama açısından da oldukça kolaylık sağlamaktadır.

 

Ataşehir'de ulaşım

 

Geniş ve düz arazileri ile inşaat projeleri için cazip bir bölge olan Ataşehir, yepyeni plazaları ile oldukça gelişim gösteren bir iş merkezi olma yolunda ilerliyor.  Metro projelerine de dahil edilen Ataşehir, yeraltından da komşu ilçelere bağlanarak, ulaşım kolaylığı sağlanırken ve diğer yaka ile de bağlantı kurulacak. İş merkezi olarak oldukça tercih edilen Ataşehir, araç kiralama hizmetleri için de öne çıkan semtlerden. Ataşehir araç kiralama firmalarına başvurarak ulaşım kolaylıklarından faydalanabilirsiniz.

 

Araç kiralama hakkında bilgi almak ve kampanyalardan faydalanmak için Tek Rent A Car’a başvurarak, güvenilir  ve profesyonel bir firmadan hizmet alabilirsiniz.