Tek Rent A Car

En Kalabalık İlçelerden Biri Olan Ümraniye´de Araç Kiralama

En Kalabalık İlçelerden Biri Olan Ümraniye´de Araç Kiralama

İstanbul’un yükselen yıldızlarından biri olan Ümraniye; alışveriş merkezleri, modern evleri ve siteleri ile oldukça rağbet görüyor. Türkiye’nin en pahalı mağaza kiralarının bulunduğu Alemdağ Caddesine de  ev sahipliği  yapan semt, sahip olduğu geniş ve yeniliğe açık potansiyelle ilçe sakinleri için geleceğe de yönelik yatırım fırsatları sunuyor. Yeni metro inşaatıyla toplu taşımada raylı sisteme geçilerek ulaşım sorununa çözüm getirildi. Yoğunluğun bu yeni taşıma sistemine aktarılması ile caddelerde ferahlama izlenirken Alemdağ caddesinin trafiğe kapatılması ile de alışveriş severler için tercih edilen merkezlerden biri haline geldi.

 

Ümraniye artık taşıt sahipleri için de park sorunu olmayan, caddeleri daha ferah bir semt olma yolunda ilerliyor. Toplu taşıma ve kendi araçlarını kullanmak isteyenler tarafından Uzun Dönem Ümraniye araç kiralama ve aylık araç kiralama şirketleri de tercih edilebilir. Ümraniye araç kiralama tercihlerinde de oldukça rağbet gören ilçelerden biri. Sadece yaşanılan ve hayatın akıp gittiği bir semt olmasından ziyade artık bir iş merkezi olarak da büyük potansiyele sahip. Semtin bu kadar yoğun ilgi görmesi ve büyük şirketlerin bu ilçeyi tercih etmesi artık filo kiralama gibi pek çok olanağı da beraberinde getiriyor.

 

Sancaktepe'de Araç Kiralama Potansiyeli

 

Ümraniye’nin büyüme gösteren komşu ilçelerinden biri olan Sancaktepe’de son dönemlerde yapılan yatırımlarla ve ulaşımın kolaylaşması ile yeni yaşam siteleri ve iş merkezleri tarafından da oldukça tercih edilmekte. Sancaktepe'dearaç kiralama hizmetlerinden faydalanmak isteyenler için de trafiğin müsait olduğu, park sorunun yaşanmayacağı merkezlerden biri. Sancaktepe araç kiralama şirketlerinden de bu konuda bilgi alabilir, ihtiyacınıza uygun bir araç kiralayabilirsiniz.

 

Çekmeköy'de Araç Kiralama Potansiyeli

 

Lüks evlerinin herkesin ulaşabileceği fiyatlarda sunulduğu Çekmeköy ilçesi de özellikle son on yıldır oldukça büyüme gösteriyor. Şehir karmaşasından uzak yeni siteleri ile İstanbul’un pek çok noktasından aileleri bu semte çekmekte. Çekmeköy araç kiralama potansiyeline sahip ve şirketlerin rağbet ettiği bir merkez. Çekmeköy araç kiralama tercihlerinde de oldukça önü çeken semtlerden.

 

İş Merkezi Ataşehir'de Araç Kiralama

 

Ümraniye’ye komşu olan bir diğer ilçe; Ataşehir, artık plazaları ile İstanbul’un en önemli iş merkezlerinden biri. Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakınlığı ile de yabancı yatırımcılar için de tercih edilen merkezlerden. Bu ilçeye ulaşım için kendi araçlarınızı ve toplu taşıma imkanlarını kullanabileceğiniz gibi Ataşehir araç kiralama firmalarına dabaşvurabilirsiniz. Ataşehir semtinde araç kiralamahizmetleri, sadece şirketler değil bu semtte oturanlar tarafından da oldukça tercih edilmektedir.

Tek Rent A Car sizlere sunduğu profesyonel araç kiralama hizmeti ile İstanbul’da ulaşımı kendi konforunuzla sürmenizi sağlıyor.