Tek Rent A Car

Blog

Üsküdar Araç Kiralama
Üsküdar araç kiralama şirketi olarak, müşterilerimize her markadan araçları kiraya vererek ulaşım ihtiyaçlarını gidermelerini sağlıyoruz. Araç kiralama hizmetimiz sayesinde müşterilerimiz üst düzey bir kaliteye sahip olacak bir hizmetten faydalanabilmektedir. Araçlarımızın tüm bakımları düzenli bir şekilde yapıldığından dolayı kiralama süreci içerisinde herhangi bir problem yaşanmaz.
Devamı >>
Dudullu Araç Kiralama
Dudullu bölgesinde hizmet veren Dudullu kiralık araç firmaları arasında en çok tercih edilen firmalardan biri olmamızın temel sebeplerinden biriside müşterilerimiz ile uzun yıllar birlikte çalışarak müşterilerimizin bütün isteklerini doğru bir şekilde karşılıyor olmamızdır. Firmamız bünyesinde yer alan araçlar ekonomik açıdan oldukça uygun tasarruflu ve konforludur.
Devamı >>
Ümraniye Araç Kiralama
Ümraniye kiralık araç hizmetimiz sayesinde arabaya ihtiyaç duyan kurum ve kuruluşların tüm ulaşım problemleri son buluyor. Ulaşım problemlerinin son bulmasına sebebiyet veren çalışmalarımız, müşterilerimizin bizleri tercih etmesine olanak tanıyan faktörler arasında yer alıyor. Tüm bunların yanı sıra araçlarımız teslim edilmeden önce bakımları gerçekleştiriliyor. Bakımların gerçekleştirilmesi, kiralama süreci içerisinde problem ...
Devamı >>
Taşdelen Araç Kiralama
Taşdelen araç kiralama firması olarak müşterilerimizin memnun kalabileceği bir şekilde bu hizmeti sunuyor olmamız, sektörde öncü bir şirket olmamızı sağlamıştır. Dünyanın en çok bilinen ve en iyi markalarına sahip olan araç çeşitleri, araç filomuzda yer almaktadır. Araç filomuzun fazlasıyla geniş olması, müşterilerimizin memnun kalmasına sebebiyet veren durumlar arasında yer alıyor. Tüm bunların yanı sıra Taşdelen kiralık araç ...
Devamı >>
Çekmeköy Araç Kiralama
Çekmeköy araç kiralama hizmetlerimizi en iyi koşullarda ve en uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerimize sunarak sektörde iyi bir şekilde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Çekmeköy kiralık araç firmaları arasında en çok tercih edilen firmalardan biri olmamızın sebeplerinden biri de bu durumdur.
Devamı >>
Kavacık Araç Kiralama
Kavacık araç kiralama firması olarak, müşterilerimize uygun fiyatlarla araç kiralama hizmeti sunarak daha iyi bir verim ve ekonomik avantaj ile araç ihtiyaçlarını karşılayabilmelerine yardımcı olmaktayız.
Devamı >>
Çamlıca Araç Kiralama
Çamlıca Araç kiralama firmaları arasında bizi ön plana çıkaran özelliklerimiz arasında yer alan en önemli unsurlardan biri firmamızın vermiş olduğu hizmetleri kusursuz bir şekilde yerine getirmesinden kaynaklanmaktadır. Çamlıca kiralık araç hizmeti veren firmamız bölgede oldukça başarılı sonuçlar alarak her geçen gün daha büyük işler yapmaya başlamıştır.
Devamı >>
Altunizade Araç Kiralama
Altunizade gerek Üsküdar ilçesi için, gerekse Kadıköy ilçesi için hatta Ümraniye ilçesi için önemli bir konumda bulunan semttir. Altunizade kiralık araç hizmetimiz ile bu üç ilçemize ekonomik, orta sınıf ve üst segmentte araç kiralama olanağı sunmaktayız.
Devamı >>
Tuzla Araç Kiralama
Tuzla araç kiralama firması olarak ülkemizde verdiğimiz hizmetler ile müşterilerimizi oldukça memnun etmeyi hedeflemekteyiz. Bu durumlar ile birlikte sektörün en öncü firmalarından biri olmayı hedef haline getirdik. Tuzla rent a car firmaları arasında yapmış olduğumuz hizmetler müşterilerimizin bizimle uzun bir süre çalışmasını sağlayarak firmamızın kendini geliştirmesi açısından iyi bir motivasyon kaynağı olmuştur.
Devamı >>
Bağlantı noktaları üzerinde bulunan ilçelere ulaşım
1963 yılında belediyeleşen Ümraniye, Üsküdar’dan kopan ilçelerden biri. Ulaşım noktaları üzerinde olması, çevre yolları ve Boğaz köprülerine bağlantı kurması nedeniyle de Ümraniye tercih edilen semtlerin önünde gelmektedir. İstanbul’un en kalabalık üçüncü ilçesi olan Ümraniye’de, toplu taşıma da sebeplerle önem taşımakta.
Devamı >>
İstanbul Oto Kiralama
Her gün artan nüfusu ile ulaşım ağını sürekli geliştiren Ümraniye, çehresini de yavaş yavaş değiştiriyor. Yeni yaşam merkezlerinin yanı sıra geniş arazileri dolayısıyla iş dünyası tarafından da tercih edilen ilçelerden. Yoğun göç alan Ümraniye, ulaşım ağlarını da genişleterek yoğun trafiğe çözümler geliştiriyor.
Devamı >>
Kurumlar için Filo Kiralamak Ne Kadar Avantajlı?
Araba satın almak yerine uzun dönemli olarak kiralama işlemi olan filo kiralama, birçok kurum tarafından tercih ediliyor. Özellikle şirketler için çok avantajlı olan filo kiralama, kurumlara vergi kolaylığı da sağlamakta.
Devamı >>
Uzun dönem araba kiralarken dikkat edilmesi gerekenler
Araba kiralama bedellerinin normalleşmesi ve yepyeni araçlarla sürücülere daha konforlu bir sürüş sunmaları nedeniyle araba kiralama artık daha da çok tercih edilmekte. Kısa dönemli, günlük araç kiralama bedelleri nispeten daha yüksek görünse de uzun dönemli yani bir yıldan üç yıla varan bir süreçte araç kiralama bedelleri gittikçe düştüğü için satın almaya göre daha karlı. Yıllık bakım, vergi, kasko ödemeleri ve sürpriz harca...
Devamı >>
Aylık Araba Kiralamada Ne gibi Avantajlar Yakalayabiliriz?
Araç kiralama şirketlerinden ihtiyacınıza göre kısa süreli ya da uzun süreli olarak araba kiralayabilirsiniz. Arabanızı dilerseniz 30 gün olarak hesaplanan aylık dönem olarak da kiralamayı tercih edebilirsiniz.
Devamı >>
İstanbul´da Ulaşım Kolaylığı
İstanbul Anadolu yakasının en kalabalık semti olan Ümraniye, bir ticaret ve yaşam merkezi olarak her geçen gün daha da tercih edilen bölgelerden. İstanbul’un her bölgesinden kolaylıkla ulaşım sağlanan Ümraniye semtinde, son yıllarda yapılan yeraltı taşıma sistemi ile trafikte oldukça rahatlama sağlanmış. Ümraniye metrosunun Marmaray’a da bağlantısı bulunduğundan dolayı karşı yakaya geçmek isteyenler için de büyük kolaylık sağlı...
Devamı >>
12