Tek Rent A Car

Araç Kiralama

Altunizade Araç Kiralama
Altunizade gerek Üsküdar ilçesi için, gerekse Kadıköy ilçesi için hatta Ümraniye ilçesi için önemli bir konumda bulunan semttir. Altunizade kiralık araç hizmetimiz ile bu üç ilçemize ekonomik, orta sınıf ve üst segmentte araç kiralama olanağı sunmaktayız.
Devamı >>
Tuzla Araç Kiralama
Tuzla araç kiralama firması olarak ülkemizde verdiğimiz hizmetler ile müşterilerimizi oldukça memnun etmeyi hedeflemekteyiz. Bu durumlar ile birlikte sektörün en öncü firmalarından biri olmayı hedef haline getirdik. Tuzla rent a car firmaları arasında yapmış olduğumuz hizmetler müşterilerimizin bizimle uzun bir süre çalışmasını sağlayarak firmamızın kendini geliştirmesi açısından iyi bir motivasyon kaynağı olmuştur.
Devamı >>
Bağlantı noktaları üzerinde bulunan ilçelere ulaşım
1963 yılında belediyeleşen Ümraniye, Üsküdar’dan kopan ilçelerden biri. Ulaşım noktaları üzerinde olması, çevre yolları ve Boğaz köprülerine bağlantı kurması nedeniyle de Ümraniye tercih edilen semtlerin önünde gelmektedir. İstanbul’un en kalabalık üçüncü ilçesi olan Ümraniye’de, toplu taşıma da sebeplerle önem taşımakta.
Devamı >>
İstanbul Oto Kiralama
Her gün artan nüfusu ile ulaşım ağını sürekli geliştiren Ümraniye, çehresini de yavaş yavaş değiştiriyor. Yeni yaşam merkezlerinin yanı sıra geniş arazileri dolayısıyla iş dünyası tarafından da tercih edilen ilçelerden. Yoğun göç alan Ümraniye, ulaşım ağlarını da genişleterek yoğun trafiğe çözümler geliştiriyor.
Devamı >>
İstanbul´da Ulaşım Kolaylığı
İstanbul Anadolu yakasının en kalabalık semti olan Ümraniye, bir ticaret ve yaşam merkezi olarak her geçen gün daha da tercih edilen bölgelerden. İstanbul’un her bölgesinden kolaylıkla ulaşım sağlanan Ümraniye semtinde, son yıllarda yapılan yeraltı taşıma sistemi ile trafikte oldukça rahatlama sağlanmış. Ümraniye metrosunun Marmaray’a da bağlantısı bulunduğundan dolayı karşı yakaya geçmek isteyenler için de büyük kolaylık sağlı...
Devamı >>
İstanbul Trafiğinde Araba Kiralama Çözümleri
İstanbul’da hangi semtte oturursanız oturun, her ilçede az ya da çok trafik ve park sorunu yaşarsınız. Sürekli seyahat halinde olduğumuz için sadece ikamet ettiğimiz semtin değil tüm şehrin trafiğinden etkilenirsiniz. Hem aracı hem de sürücüyü yıpratan bu süreçte araba kiralama size bir çözüm olacaktır.
Devamı >>
Araç Kiralama için en uygun zaman?
Büyük bir havaalanı ya da büyük kentte araç kiralama, Yoğun yerlerde, büyük havaalanları ve popüler tatil noktaları gibi, rent a car larda fiyatlar çok değişkenlik gösteriyor,
Devamı >>