Tek Rent A Car

Araba Kiralamak Ne Kadar Karlı?

Araba Kiralamak Ne Kadar Karlı?

Günümüzde pek çok şirket otomobil satın almak yerine kiralamayı tercih ediyor. Artık bireysel araba tercihleri de bu yöne kayıyor. Sürücüler; araçların bakım, vergi ve kasko gibi yıllık masraflardan kurtuluyor ve bunun yanı sıra otomobil satın alırken de kasadan bir anda toplu bir nakit çıkışı yaşanmıyor. Aynı zamanda araçlarınızı satın alırken ödediğiniz ek masraflar da söz konusu iken bir de arabanın yıllık değer kaybı da bütçede ayrı bir delik açıyor.

 

Örneğin, İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olan Ümraniye’de araba kiralamayı düşünüyorsunuz. Ümraniye'den araba kiralama hizmeti satın alarak işiniz düştüğünde bu aracı kullanabilirsiniz. Kendi arabanız kapınızın önünde atıl dururken sizlere masraf çıkarır ama kiraladığınız araca istediğiniz zaman binebilirsiniz. Ümraniye araba kiralama şirketlerine başvurarak, aracın yıllık bakım masraflarını ödemek zorunda olmadığınız gibi sürekli bir park yeri arama sorunu da yaşamamış olacaksınız.

 

Hala konut ve iş yeri inşaatlarının yoğun olarak görüldüğü Sancaktepe ilçesinde yaşayan bir kişi komşu ilçelere ya da istediği herhangi bir yere giderken arzu ettiği özel araç konforunu da Sancaktepe'kiaraba kiralama hizmetlerinden faydalanarak yanında yaşayabilir. Dilediği, bütçesine ve zevkine en uygun aracı seçerek istediği süre içinde kullanabilir. Sancaktepe araba kiralama şirketinden istediği farklı araçları seçerek, sürekli tek bir araç ve modele bağlı kalmaz.

 

Eğer Çekmeköy gibi bir semtte oturuyorsanız, İstanbul’un daha merkezi ilçeleri ya da Avrupa yakasına kolaylıkla ulaşabilmek için dilediğiniz aracı dilediğiniz zaman Çekmeköy'deki araba kiralama hizmetlerinden satın alabilirsiniz. Artık uzaklık size dert olmayacağı gibi, istediğiniz özel araba konforunu da yakalamış olacaksınız. Çekmeköy'de aylık araç kiralama şirketleri tarafından istediğiniz araç kapınıza kadar getirilip kapınızdan da alınabilecektir. Siz sadece lüks bir hizmet satın almanın ayrıcalığına sahip olacaksınız.

 

Yeni plazaların yer aldığı Ataşehir’de pek çok şirket, kendine ofis kiralarken Ataşehir'deki araba kiralama şirketlerinden de iş amacıyla kullanmak için araç kiralıyor. Özellikle şirketler, kasalarından bir anda nakit çıkışının önüne geçebilmek için araç kiralamayı tercih ederken bu harcamalarını ve benzin giderlerini ödenen katma değer vergisinden düşebiliyor. Bu ve pek çok nedenle Ataşehir'de araba kiralama şirketler için daha cazip geliyor. Yıllık belli bir oran kiralamaya ayrılarak, araçların getirdiği ek masraflardan ve işlemlerden de kurtulmuş olunuyor.

 

Araç kiralamanın pek çok avantaj ve konforu hakkında bilgi almak ve bu deneyimi yaşamak için Tek Rent A Car’a başvurabilirsiniz. Böylece sorunsuz bir sürüş keyfi yaşayabilirsiniz.