Tek Rent A Car

Nissan Qashqai Dizel OtomatikARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Nissan Kiralama
Model
:
Qashqai Dizel Otomatik
Yıl
:
2018
Motor
:
1600
Vites
:
Otomatik Vites
Kasa Tipi
:
Jeep
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Nissan Qashqai Kiralama


Otomatik (Vites) / Dizel Yakıt

 

Ücretsiz Anahtar Teslim Noktalarımız: Tüm İstanbul İçi ve Havalimanları
Minimum Kiralama Süresi : 3 Gün
Kiralama Rezervasyon Hattı : 0216 630 39 39Son yıllarda crossover araçlar içinde ülkemizde en çok tercih edilen modellerin başında gelen

 

 

NISSAN Qashqai uygun ödeme koşulları ile TEK RENT A CAR’da. Firmamızın araç parkında bulunan Dizel / Otomatik bu aracımız konfor ve lüksü hesaplı ücretlerle kiralamak isteyenleri bekliyor. 

 

 

Nissan Qashqai kendi sınıfında ilkleri yaşatan bir modeldir. Tasarruflu yakıt tüketimi sağlayan 1600cc motor hacmi, triptonik vites, elektrikli koltukları, panoramik Tavan ve start/stop özelliği ile konforu bu aracımızda bir arada bulabileceksiniz. Bluetooth bağlantısı ile handsfree telefon görüşmesi olanağı sunması ile teknolojiyi sonuna kadar hissettirecektir. Kısacası aracımız modelinin en dolu paketidir. Aracımızı kullanırken büyük keyif duyacaksınız. 

 

 

Aracın iç kabini, koltuk mesafesi, genel iç hacmi, bagaj kullanım alanı ve iç kullanıcı teknolojisi ile Nissan Qashqai size büyük bir kullanıcı deneyimi sağlayacak. Aracın tasarımsal çizgisi ise kendisine hayran kalan büyük bir kitlece takip edilmektedir. Tüm bu güzelliklere kiralama yöntemi ile sahip olabilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli bir Araç kiralama firması olan TEK RENT A CAR olarak 2018 ve üstü model Qashqai araçlarımız ile hizmetinizdeyiz. 

 

Dünyanın ilk crossover’ı Nissan Qashqai’yi en uygun ödeme koşulları ile kısa dönem ve uzun dönem ihtiyacınıza göre farklı kiralama olanakları ile firmamızdan temin edebilirsiniz. 

 

 

Yeni Nissan Qashqai, heyecan uyandıran tasarımıyla diğerlerini gölgede bırakırken görenlerde hayranlık uyandırır. Daha sofistike ve daha dinamik bir tasarım arayanlar! Yeniden tasarlanan çarpıcı farları, benzersiz tasarımını bütünleyen jantları ve keskin hatlara sahip ön ızgarasıyla Yeni Nissan QASHQAI tam size göre. Ayrıca Akıllı Park Asistanı, Akıllı Çarpışma Önleme Sistemi, Akıllı Arka Çapraz Trafik Uyarı Sistemi, Akıllı Yorgunluk Algılama Sistemi ve daha birçok güvenlik özelliği ile kendine hayran bırakan bir araçtır. 

 

 

Nissan Qashqai ve diğer araç modellerimizi Ümraniye, Ataşehir, Kadıköy, Çekmeköy ve Üsküdar ofislerimizden temin edebilir, dilerseniz bulunduğunuz konuma ücretsiz anahtar teslim hizmetimizden yararlanabilirsiniz.