Tek Rent A Car

Haberler

Ümraniye Araç Kiralama

Ümraniye Araç Kiralama

Tek Rentacar Audi, BMW, Dodge, Porsche, Mini Cooper, Mercedes, Range Rover gibi lüks modellerin yanı sıra Ford, Hyundai, Renault ve Toyota markalarının yakıt konusunda cimri performansı yüksek araçlarını kiralama konusunda hizmet veriyoruz. En uygun araç kiralama fiyatları için müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz. Ümraniye Araç Kiralama hizmetinizdedir.
Devamı >>
2018 Yeni Kasa Range Rover Sport Dizel

2018 Yeni Kasa Range Rover Sport Dizel

2018 Yeni Kasa Range Rover Sport Dizel ´de prestij ve konfor aynı anda bulabilirsiniz.. Yeni dış renkleri ve 21 inç alüminyum alaşım jant seçenekleri ile daha modern ve sportif bir görünüme sahiptir. Kiralık Range Rover Sport, güçlü kendine güvenen bir kasaya sahip olan Yeni Kasa Range Rover Sport Dizel ´in ön tamponunda bulunan havalandırma kanalları da daha spor bir görüntü sergiler. Yeni Range Rover Sport ´un yol performans...
Devamı >>
Aracınızda Yakıt Tasarrufu Yapın

Aracınızda Yakıt Tasarrufu Yapın

Benzin almaktan bıktınız mı? Bazı noktalara dikkat ederek yakıttan tasarruf yapabilirsiniz. Aracı ısıtmak doğrumudur?
Devamı >>
Dizel Motor Çalışma Prensipleri

Dizel Motor Çalışma Prensipleri

Piston üst ölü noktadan (Ü.Ö.N) alt ölü noktaya (A.Ö.N) doğru hareket ederken emme supabı açılır. Pistonun A.Ö.N.ya doğru hareketiyle silindir içersinde hacim büyümesi olacağından piston üzerinde bir alçak basınç meydana gelir.
Devamı >>
Dizel Motor Avantajları

Dizel Motor Avantajları

Dizel motorlar diğer motorlarla kıyaslandığında bazı avantajlara sahiptir. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz.
Devamı >>
Çekmeköy Araç Kiralama

Çekmeköy Araç Kiralama

Yeni şubemiz Çekmeköy Araç Kiralama hizmeti vermeye başlamıştır. Kiralık araçlarımız için müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.
Devamı >>
Araç Kiralama

Araç Kiralama

Eğer siz de belli bir süreliğine araç ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız, Araç Kiralama servis hizmetleri bu konuda size yardımcı olacak, donanımlı kaliteli ve modern araçlarıyla en üst düzey hizmeti her koşulda ayağınıza getirecektir. Araç Kiralama daki bartneriniz olmaya Tek Rentacar hazırdır.
Devamı >>
Oto Kiralama

Oto Kiralama

Son yıllarda, bir yükselen değer, adeta sektörel gelişimin yıldızı olarak niteleyebileceğimiz hizmet anlamındaki önemli gelişmeler, Oto Kiralama hizmetiyle anlam bulmuş, pek çok insanın memnuniyeti, bu sektörel girişimle birlikte çok daha pozitif bir noktaya taşınmıştır. Tek Rentacar da bu sektörde yerini alan en eski oyunculardandır.
Devamı >>
Rent a Car

Rent a Car

Otomotiv sektörünün gelişimi ne çok yakından takip edip, araç filolarında bu gelişimini destekleyen Rent a car sektörel gelişimleri, gerçekten bu alana çok hatırı sayılır rakamlarda yatırımlar yapmaktadırlar. Siz degerli müşterilerine hizmet verebilmek için Tek Rentacar da bu yatırımcılarındandır.
Devamı >>

Haberler