Tek Rent A Car

Fiat Linea DizelARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Fiat Kiralama
Model
:
Linea Dizel
Yıl
:
2016
Motor
:
1300
Vites
:
Düz Vites
Kasa Tipi
:
Sedan
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Fiat Linea Kiralama

Manuel Şanzıman (Vites) / Dizel Yakıt

 

Ücretsiz Anahtar Teslim Noktalarımız: Tüm İstanbul İçi ve Havalimanları
Minimum Kiralama Süresi : 3 Gün
Kiralama Rezervasyon Hattı : 0216 630 39 39

 

Fiat grubunun en çok tercih edilen araç modellerinden Linea çok özel ödeme koşulları ve kiralama seçenekleri ile TEK Rent A Car'da sizleri bekliyor. Kısa dönem ve uzun dönem için tüm araç ihtiyaçlarıız için kişiye özel kiralama çözümleri TEK Rent A Car farkı ile İstanbul'da bulunan 5 farklı merkezimizde sizlerle. Ayrıca Filo kiralamada da, otomobil estetiğinin güç ve konfor ile buluştuğu Fiat Linea, avantajlı fırsatlarla bu kiralama ofislerimizde.

 

Fiat Linea’da güvenlik, tavanda bulunan hava yastıkları ile üst düzeye ulaşıyor. Çift bölgeli tam otomatik klima ise, şehir hayatında ısıyı doğru oranla ayarlamanız ve yakıt tasarrufu edebilmeniz için oldukça özel bir sisteme sahip. Araçta bulunan karanlık ve yağmur sensörleri ise farlarınızı yakmak veya sileceklerinizi çalıştırmak için size ihtiyaç duymuyor ve hem karanlığın hem de yağmurun oranına göre far ve silecekleri çalıştırıyor.

 

 

Otoritelerce en kullanışlı aile otomobillerinden biri olan Fiat Linea, 5 inç dokunmatik multimedya sistemiyle, teknolojinin sunduğu tüm yenilikleri aracınıza getiriyor. Ayrıca telefonunuzu Bluetooth ile multimedya sistemle bağlayabilirsiniz. Böylece araba kullanırken görüşmeler yapmak dikkatinizi dağıtmıyor. Direksiyon üzerinde bulunan müzik sistemi kumandaları ve USB bağlantısı ile müzik dinleyebilme şansınız, size müzik konusunda sınırsız bir özgürlük veriyor. Uzun süren seyahatlerde, elektrikli bel ayarlı koltuğu, aracı kullanırken konforu zirveye taşıyor.

 

Aracımız dizel yakıt ve manuel şanzımana sahiptir. Ayrıca 1300cc Fiat motora sahiptir. 

 

 

Fiat Linea Kiralama Ücretleri

 

Fiat Linea kiralama ücretlerimiz kiralamak istediğiniz süre, araç özelliği, yapacağınız km'ye ve ödeme seçeneğinize göre değişiklik göstermektedir. Ancak en uygun kiralama koşulları ile bu araca sahip olabileceğinizden emin olabilirsiniz. Minimum 3 gün, maksimum 3 yıl için aracımızı kiralayabilirsiniz.