Ford Tourneo Courier

Ford Tourneo Courier
Ford-Tourneo-Courier--2
Ford-Tourneo-Courier-3
Ford-Tourneo-Courier-4
Ford-Tourneo-Courier-5
7
9
10
Araç Özellikleri
FORD
Tourneo Courier
2024
Dizel
Düz Vites
5 Kişilik
Sedan
1500
Açıklama

Ford Tourneo Courier Dizel Kiralama 

Ford Tourneo Courier Araç Kiralama Neden Doğru Karar?

Ford Tourneo Courier araç kiralama kararı vermeden önce düşünün ve bu karardan asla pişman olmayın. Geniş, rahat ve eşsiz tasarımla desteklenen bir araç, sizin için mükemmel bir tercih olacaktır.

Kiralık araç tercihleri konusunda pek çok farklı sonuç ve seçenek karşınıza gelmektedir. Çok şık tasarım olan bu kaliteli araç aynı zamanda ergonomi ve fonksiyonellik üzerine tasarlanmıştır. Çok şık bir özel araç veya çok yeterli bir aile aracı olarak kolayca bu tercihi değerlendirebilirsiniz. Kurumsal araç kiralama konusunda düşünen firmalar için yine bulunmaz bir fırsat ortaya çıkmaktadır.

Ford Tourneo Courier Araç Kiralama Seçenekleri

Kiralama seçenekleri çok çeşitli olup firmamız, bu konuda size çok değişik alternatifler sunacaktır. İç döşemeleri mükemmel tasarlanmış olan araç, yolculuk esnasında asla sizi yormaz ve konfor sağlar. Yakıttan tasarruflu olan araç aynı zamanda konforu en üst düzeyde sağlayacak yapı ve donanıma sahiptir.

Ford Tourneo Courier araç kiralama seçenekleri içinde çok fazla şansa sahip olabilirsiniz. Günlük kiralama, haftalık kiralama, aylık kiralama ve yıllık kiralama seçenekleri size tercih konusunda çok zengin seçenek ve fırsat sunacaktır. Havalimanı, tren garı veya otobüs terminali, aracı teslim almanız gereken en uygun yerler olarak karşınıza çıkmaktadır. 7/24 teslim avantajını düşünecek olursak, iyi bir yolculuğun sağlıklı şekilde devam etme şansı ortaya çıkacaktır.

Ford Tourneo Courier Araç Kiralama Ve Araç Özellikleri

708 litre bagaj hacmine sahip olan bu kaliteli araç, güçlü bir tasarımla emniyetli ve konforlu sürüş imkânı sağlıyor. Ticari özellikli araç avantajları sayesinde bavul ve çantalarınız sizin için sorun olmayacaktır. Ford Tourneo Courier araç kiralama aslında önemli bir fırsattır. Gayet uygun koşullarda bu kaliteli aracı kiralayabilir ve ulaşımı bir sorun değil, eğlenceli bir etkinlik olarak görebilirsiniz.

Kaliteli araç filosu ile hizmet veren firmamız, yatırımlarını zamanında yapmış ve en kaliteli araçları farklı bir tercih olarak size sunmuştur. Araç ihtiyacı olan kurumsal yapılar için Ford Tourneo Courier her yönden en doğru araç tercihleri arasında yer almıştır.

Alış Yeri
Alış Tarihi
Alış Saati
İade Yeri
İade Tarihi
İade Saati