Tek Rent A Car

Dodge NitroARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Dodge Kiralama
Model
:
Nitro Dizel
Yıl
:
2010
Motor
:
2800
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Jeep
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Dodge Nitro, 2007 'li yılların başlarında üretilen, ülkemize giriş yapan spor bir araçtır.3 farklı modeli bulunmaktadır. Dodge Nitro SE birinci model olup, standart paketli bir araçtır. Dodge Nitro SXD ve Dodge Nitro arti modeli, diğer iki modelidir.

Nitro modeller arasında en çok ilgi gören araç Dodge Nitro SXD modelidir.2800 dizel motora sahiptir.177 beygir gücüne sahip bir araçtır.20 inç alüminyum alaşımlı jantlar, deri döşeme, elektrikli sürücü koltuğu, park sensörü, ısıtmalı koltuk, otomatik klima gibi donanımlara sahip bir araçtır.

Diğer araçlara göre farklı özelliği, çok fazla köşelerinin olmasıdır. Köşelerinin fazla olması, çok farklı bir dış tasarımına sahip olduğunu göstermektedir. Diğer araçlardan ayıran en önemli özelliği de budur. Köşeleri çok fazla dikkat çeken Nitro ‘nun aşağı doğru uzanan ön tamponu, şişkin çamurlukları, büyük gövdesine rağmen, küçük camlarının olması onu karizmatik ve sert görünüme bürünmesine sebep olmaktadır. Arka koltukların önünde ve tavanda bulunan video da keyifli bir yolculuk geçireceğinizi işaret etmektedir. Dodge Nitro dikkat çekmek, kışkırtıcı olmak isteyenlerin tercih ettiği bir araçtır.

Evet, belki herkes bir Dodge Nitro sahibi olamayabilir. Fakat sıra dışı, kışkırtıcı bir gün geçirmek isterseniz mutlaka bir Dodge Nitro' nuz olmalıdır. Bunun için kiralama yöntemi uygundur. Şehrin ortasında giderken kim istemez ki o heybetli, iri Dodge Nitro ile araçlara yaklaşmak.

Dodge Nitro kiralama, bir tuş kadar yakınınızda, hadi parmaklarınızı oynatın web sitesinden kiralamak istediğiniz gün ve saatleri tıklayın. Herkes Dodge Nitro ile muhteşem saatler geçirmek ister.