Tek Rent A Car

Bmw 5.25d X-DriveARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
BMW Kiralama
Model
:
5.25d X-Drive 4x4
Yıl
:
2016
Motor
:
2000
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Sedan
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

BMW 5.25d X-Drive Kiralama


Tiptronic (Vites) / Dizel Yakıt

 

Adresinize ve Havalimanlarına ücretsiz araç teslimatı
Minimum Kiralama Süresi : 3 Gün'dür.

 

 

Bir araç düşünün ki hem güçlü, hem gösterişli hem de konforlu olsun. Bu arada teknolojiyi en üst seviyede kullanıyor olsun. Düşündüğünüz bu araç elbette 5.25d X-Drive 'dan başkası olamaz. 2000cc dizel motor, tam otomatik şanzımana sahip BMW 5.25d X-Drive şimdi çok özel kiralama seçenekleri ile TEK Rent A Car'da sizlerle.

 

Günlük (minimum 3 gün), haftalık, aylık ya da yıllık kiralama seçenekleri, adresinize anahtar teslim kiralama olanağı, rent a car kaskolu aracımız ile sizde lüks araç kiralamanın keyfini doyasıya sürebilirsiniz. “Ultimate Driving Machine” demekle her şeyi söylemiş oluyoruz aslında. Kısa ya da uzun olsun bu eşsiz otomobille geçireceğiniz zamanın her anından zevk alacığınızı, keyifle hatırlayacağınızı garanti ediyoruz.

 

Mükemmel dinamizm, konfor ve ekonominin buluştuğu BMW 5.25 d X-Drive, üstün Alman teknolojisinin en iyi örneklerinden biridir. X Drive dört çeker sistemi ile BMW'nin gelmiş geçmiş en iyi yol tutuşu ve çevikliği ile virajlarda çok daha güvenli yol alacaksınız. X-Drive otomatik dört çeker sistemi ile son teknoloji dizel motorun ürettiği 450 Nm Torku ön ve arka akslar arasında 40:60 oranında dağıtır ve yol şartları ya da sürüş koşulları değiştiğinde bu oranlar en iyi sürüş için değişiklik yapar. Buda yolda maksimum güvenlik çerçevesinde sürüş sağlar.  8 ileri şanzıman ile kombine edilmiş olan 218 beygir dizel motoru aklınızı başınızdan alacak.

 

 

BMW 5.25d X-Drive Kiralama Ücretleri

5.25d X-Drive kiralama ücretlerimiz aracın kiralanacağı süreye ve ödeme şeklinize göre değişiklik göstermektedir. Kısa ve uzun dönem kiralama opsiyonları ile aracımızı en uygun ödeme koşulları ile TEK Rent A Car'dan kiralayabilirsiniz.