Tek Rent A Car

Bmw 5.20d M PaketARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
BMW Kiralama
Model
:
5.20d M Paket Dizel
Yıl
:
2016
Motor
:
2000
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Sedan
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

'Ultımate Drıvıng Machine' demekle herşeyi söylemiş oluyoruz aslında. Kısa ya da uzun olsun bu eşsiz otomobille geçireceğiniz zamanın her anından zevk alacığınızı, keyifle hatırlayacağınızı garanti ediyoruz.

Mükemmel dinamizm, konfor ve ekonominin buluştuğu BMW 5.20 d M paket modeli, üstün Alman teknolojisinin en iyi örneklerinden biridir. %50-50 ağırlık dağılımı ile özellikle virajlarda kendine adeta âşık edecek, düzlüklerde hız alırken 8 ileri şanzıman ile kombine edilmiş olan 184 beygir dizel motoru aklınızı başınızdan alacak.

En az 1 yıl geçerliliği olan sürücü belgenizle 21 yaşınızı doldurduğunuzu (ve üzeri) belgeleyen kimliğinizle BMW 5.20 d M Paket Kiralama firmasına başvurmanız yeterlidir. Günlük kiralama süresi günlük minimum 24 saat, aylık 30 gündür. Aracın sınırsız kilometrede kullanım hakkı, hasar sorumluluk ve hırsızlık güvencesi vardır ve teslimat müşteriye tam dolu mazot /benzin ile yapılmaktadır.

Otomobili kullanacak farklı şahısların başta yapılacak kira sözleşmesinde kimlik bilgileri ile belirtilmesi zorunludur. Otomobilin iadesinde, mutabık kalınan saate kadar olabilecek gecikmelerde her saat için belli bir oranda faiz uygulanır. O saati geçen iadeler için tam gün ücreti talep edilir. Ödeme şekilleri her firma için değişkendir ancak size en uygun koşulu sağlamak için gerekli kolaylıklar bulunmaktadır.

Yürürlükteki trafik kurallarına uyulmamasından doğacak her türlü kaza vb. sorumluluk ve maddi trafik cezaları kullanıcıya ait olmaktadır. Kiralama sonrasında gelen kaçak köprü geçişi vb. cezalar kira anlaşmasında belirtilen şahıs ya da firmadan kesilmektedir. Belirtilen kiralama şartlarında mutabık kalıp onay verdikten sonra size düşen, BMW ile sürüş keyfini sınırlı zamanda da olsa yaşamaktır.