Tuzla Araç Kiralama
Ana Sayfa > Blog > Tuzla Araç Kiralama
Blog
Rent a Car
21.10.2021

Tuzla Araç Kiralama

Firmamız tuzla bölgesinde yapmış olduğu çalışmalar ile müşterilerinin oldukça memnun kaldığı bir firma olmaya devam etmektedir. Rent a car sektörünün ülkemizde başladığı ilk zamanlardan beridir, hizmet veren firmamız oldukça iyi bir müşteri kitlesine sahiptir. Tuzla araç kiralama firması olarak ülkemizde verdiğimiz hizmetler ile müşterilerimizi oldukça memnun etmeyi hedeflemekteyiz. Bu durumlar ile birlikte sektörün en öncü firmalarından biri olmayı hedef haline getirdik. Şirket bünyemizde hizmet veren uzman personellerimiz ayrıcalığı ile müşterilerimizin uzun yıllar bizi tercih etmesi yaptığımız kaliteli hizmetleri beraberinde getirmiştir. Firmamız araçları müşterilerimize teslim etmeden önce gerekli olan bütün rutin kontrolleri yerine getirerek kasko, sigorta, poliçe ve muayene kontrollerinden bütün araçlarımızı gerekli olan zamanlarda geçirmektedir. Firmamızın bu anlamda sunduğu hizmetler müşterilerimizin güvenliğini ve menfaatlerini korumak amacıyla yaptığı hizmetler kapsamında yer almaktadır. Ayrıca araçlarımızda bulunan uzak takip cihazları sayesinde araçların güvenliğini kolay bir şekilde sağlayabilmekteyiz. Tuzla kiralık araç ve aylık araç kiralama firmamız her konuda müşterilerine titiz bir hizmet sunarak müşterilerin bizleri tercih etmesini sağlamaktadır.

 

Tuzla Rent A Car


Tuzla bölgesinin en çok tercih edilen firmalarından biri olmamız oldukça başarılı ve dürüst bir şekilde verdiğimiz hizmetlerden kaynaklanmaktadır. Firmamızın araçlarını uygun fiyat tarifesi uygulayarak şirketlere ve şahıslara kiralaması ve bu hizmetleri oldukça başarılı bir şekilde yerine getirmesi şirketimizi vazgeçilmez kılan özelliklerden biridir. Tuzla rent a car firmaları arasında yapmış olduğumuz hizmetler müşterilerimizin bizimle uzun bir süre çalışmasını sağlayarak firmamızın kendini geliştirmesi açısından iyi bir motivasyon kaynağı olmuştur.

 

Tuzla Uzun Dönem Araç Kiralama


Firmamızın büyük şirketlere sağladığı uzun dönem araç kiralama hizmetleri uygun fiyat tarifesi uygulanarak sağlanmasından dolayı birçok büyük şirkete araçlarımızı yıllık olarak kiralamaktayız. Tuzla uzun dönem araç kiralama firması olarak yaptığımız hizmetler bunlarla sınırlı kalmayıp özel günlere ve haftalık olarak bölgemize gezi amaçlı gelen müşterilerimize de bulundukları bölgeye araç teslimi yaparak kolaylıklar sağlamaktayız. Ayrıca kiralık araçlarımızı teslim etmeden önce gerekli muayene işlemleri, ruhsat, kasko, poliçe ve sigorta kontrolleri yapıldıktan sonra uzaktan takip cihazı kontrolünde belirli kontratların imzalanmasından sonra araçlarımızı müşterilerimize teslim etmekteyiz.

Tuzla Kiralık Araç / Tuzla Rent A Car