Kadıköy Araç Kiralama
Ana Sayfa > Blog > Kadıköy Araç Kiralama
Blog
Kadıköy Araç Kiralama
21.1.2022

Kadıköy Araç Kiralama

Kadıköy taraflarında araç kiralamak isteyen kuruluş, kurum, şirket ve bireyler için Tek rent a car olarak hizmet vermekteyiz. Firmamızın araçlarında yer alan sigorta müşterilerimizin yaşayabileceği sorunlarda iyileştirici çözümler sunmaktadır ve her markadan aracı müşterilerimize en uygun fiyatlara sunmaktayız.

Kadıköy Rent A Car

Rent a car firmamızın Kadıköy araç kiralama şubesi olarak müşterilerimize kısa dönem ve uzun dönem aylık araç kiralama imkanı sunmaktayız. Kadıköy rent a car firmamızdan dilediğiniz her tarih aralığında araç kiralama işlemi yapabilirsiniz. Araçlarımızın hepsinin aylık ve yıllık bakımları düzenli olarak yaptırılmaktadır, bu da bizleri tercih eden siz müşterilerimize konforlu ve güvenli bir yolculuk sunmaktadır. Kadıköy Rent A car firmamızdan araçları kısa süreli olarak minimum 3 gün uzun süreli olarak da 1 ila 3 yıl arası kiralayabilirsiniz. Firmamızdan araç kiralarken şahıs için ehliyet, kredi kartı SGK dökümü ve nüfus cüzdanı fotokopisi, şirketler için ise; vergi levhası, imza sirküsü ve kullanıcının ehliyeti gibi belgeler gerekmektedir. Kadıköy araç kiralama firmamızdan araç kiralama işlemi yapabilmeniz için gereken yaş ve ehliyet süresi ise ekonomik araçlar için 25 yaş ve en az 3 yıllık ehliyet sahibi olmak, lüks araçlar için de en az 30 yaş ve en az 5 yıllık ehliyet sahibi olmaktır. Araçlarımız kiralama işlemi yaparken tarafınızdan belirtilen fatura adresine ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

Kadıköy Uzun Dönem Araç Kiralama

Tek rent a car firmamızın Kadıköy araç kiralama şubesinde araçlarımız uzun dönem boyunca oldukça uygun fiyatlara kiralanabilmektedir. Kadıköy firmamızda yer alan uzun dönem aylık araç kiralama işlemi sayesinde müşterilerimiz uzun süre ulaşım problemlerini ortadan kaldırmış olmaktadır. Firmamızda yer alan araçlarımızın uygun fiyatları ve güvenli oluşları müşterilerimizi memnun eden sebeplerden sadece bir kısmıdır. Sizde sitemizde yer alan araçlarımıza göz atıp kendinize en uygun aracı istediğiniz sürede kiralayabilirsiniz.

Kadıköy Kiralık Araç

Kadıköy araç kiralama firmamızda yer alan araçlarımız hakkında ve araç kiralama hizmetlerimiz hakkında daha çok bilgi almak isterseniz sitemizde yer alan iletişim numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. Kadıköy için ücretsiz araç teslimi yapmaktayız.

 

Şu hizmetlerimize de göz atabilirsiniz:

Aylık Araç Kiralama

Yıllık Araç Kiralama

Çekmeköy Araç Kiralama 

Ataşehir Araç Kiralama