Dudullu Araç Kiralama
Ana Sayfa > Blog > Dudullu Araç Kiralama
Blog
Rent a Car
21.10.2021

Dudullu Araç Kiralama

Araç kiralama sektörü ülkemizde çok uzun bir geçmişe sahip değildir. Firmamız aylık araç kiralama sektörünün ilk yıllarından beridir, ülkemizdeki birçok büyük şirketin sıkıntı yaşadığı konularda önemli ölçüde yardımlar yapmıştır. Dudullu araç kiralama firması olarak bünyemizde yer alan araçlarımız son model ve konforlu araçlardan oluşmaktadır. Şirketlere, şahıslara ve özel günler için kiralık araçları müşterilerimize tahsis etmekteyiz. Yapmış olduğumuz hizmetler bugüne kadar hizmet verdiğimiz bütün firma, marka ve büyük şirketleri memnun etmiştir. Araçlarımızın düzenli olarak temizlik ve yasal işlemler açısından gerekli olan bütün bakımları gerçekleştirilmektedir.

Firmamız bünyesinde yer alan personellerimiz gerekli bütün eğitim ve müşterilere nasıl davranması gerektiğini oldukça başarılı bir şekilde yerine getirmektedir. Dudullu bölgesinde hizmet veren Dudullu kiralık araç firmaları arasında en çok tercih edilen firmalardan biri olmamızın temel sebeplerinden biriside müşterilerimiz ile uzun yıllar birlikte çalışarak müşterilerimizin bütün isteklerini doğru bir şekilde karşılıyor olmamızdır. Firmamız aylık araç kiralama bünyesinde yer alan araçlar ekonomik açıdan oldukça uygun tasarruflu ve konforludur.

Dudullu Araç Kiralama Firması Hizmet Detayları

Firmamız araçlarının müşterilere kiralanmasından sonra herhangi bir sıkıntı yaratmaması açısından bütün tedbirler alındıktan sonra müşterilere teslim edilir. Araçlar ile ilgili olan personellerimiz araçların rutin bakımlarını, yakıt ihtiyaçlarını, sigorta işlemlerini, muayene dönemlerini ve kasko ödemelerini gününde ödeyerek müşterilerimize araçları teslim etmeden önce temizlik ve hijyen açısından müşterilerimize en uygun şekilde teslim etmektedir. Dudullu RENT A CAR olarak araçları kiralamadan önce bütün araçlarımızda GPS sistemi bulunmaktadır.

Uzaktan takip cihazlarımız araçların kaza ya da müşterilerimizde iken çalınma ihtimaline karşı aldığımız tedbirler arasında yer almaktadır. Araçlarımız belirli ve uzun dönem çalışmış olduğumuz büyük şirketlere uzun dönemli bir şekilde kiralanabilmektedir. Dudullu uzun dönem araç kiralama firması olarak bölgemizde bu hizmeti sunan nadir firmalardan biriyiz. Hizmetlerimiz sağlarken dikkat ettiğimiz en önemli noktalardan biriside %100 müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarını karşılayıp konforlu bir aylık araç kiralama hizmeti sunmamız sektörde gün geçtikçe büyümemize ve kurumsal bir şirket olmamızı sağlarken, müşterilerimiz ile uzun yıllar birlikte çalışma ortamı yaratmıştır.

Dudullu Kiralık Araç / Dudullu Rent A Car
 

Dudullu'ya ücretsiz araç teslimi yapmaktayız. Ücretsiz araç teslimi ve araç kiralama hizmetimiz hakkında bilgi almak ve araç kiralama rezervasyonu oluşturmak için bize 0216 630 39 39 nolu müşteri hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz.