Ataşehir Araç Kiralama
Ana Sayfa > Blog > Ataşehir Araç Kiralama
Blog
Ataşehir Araç Kiralama
21.1.2022

Ataşehir Araç Kiralama

Ataşehir tarafında olup da araç kiralamak isteyen kurum, firma, şirket ve bireylere Tek Rent a Car olarak Ataşehir araç kiralama hizmeti sunmaktayız. Araç kiralama günümüz şartlarında araba almaktan daha uygun fiyatlara denk gelmektedir ve araç bakımı gibi durumlardan kişiyi kurtarmaktadır. Tek rent a car firması olarak müşterilerimize her markadan aracı kiralama fırsatı sunmaktayız. Araçlarımızın aylık ve yıllık bakımları düzenli olarak yapılmaktadır ve müşterilerimiz için en konforlu şekilde sunulmaktadır.

Ataşehir Rent A Car

Ataşehir’de yer alan firmamız uygun fiyatları ile müşterilerimizin dikkatini çekmektedir. Ataşehir araç kiralama firmamız her tarih aralığında hizmet vermektedir. Ataşehir Rent a car firmamız da araç kiralama işlemi uzun dönem ve kısa dönem olacak şekildedir. Kısa dönem araç kiralama işleminde aracımız minimum 3 gün olacak şekilde uzun dönem aylık araç kiralama işleminde ise 1 yıldan 3 yıla kadar kiralama işlemi yapılabilecek şekildedir. Ataşehir araç kiralama firmamızdan günlük ya da aylık araç kiralama işlemi yapmak istediğiniz zaman gerekli olan belgeler kişiler için ehliyet, kredi kartı SGK dökümü ve nüfus cüzdanı fotokopisidir. Firmalar için ise; Vergi levhası, sürücünün ehliyeti ve imza sirküsü gerekmektedir. Ataşehir araç kiralama firmamızdan araç kiralamak için gereken yaş sınırı ve ehliyet durumu ise ekonomik araçlarda 25 yaş ve en az 3 yıllık ehliyet sahibi olmak, lüks araçlar için de en az 30 yaş ve en az 5 yıllık ehliyet sahibi olmak gerekmektedir.

Ataşehir Uzun Dönem Araç Kiralama

Uzun dönem araç kiralama da firmamızda oldukça uyguna yer almaktadır. Uzun dönem aylık araç kiralama işlemimiz sayesinde müşterilerimiz ulaşım ihtiyaçlarını kolaylıkla giderebilmektedirler. Tek rent a car sitemizden seçtiğiniz aracı bizimle iletişime geçerek istediğiniz süre zarfında ve istediğiniz tarihte kolayca kiralayabilirsiniz. Araçlarımızda bulunan sigortalar sayesinde müşterilerimizin karşılaşabilecekleri olumsuz durumlarda firmamız bu sorunları kolaylıkla çözebilmektedir.

Ataşehir Kiralık Araç

Ataşehir için ücretsiz araç teslimi yapmaktayız. Sitemizden seçtiğiniz ve kiralamak istediğiniz araç hakkında ve Ataşehir araç kiralama hizmetlerimiz hakkında daha çok bilgi sahibi olmak isterseniz sitemizde yer alan iletişim numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Şu hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz:

İstanbul Araç Kiralama

Kadıköy Araç Kiralama

Çekmeköy Araç Kiralama

Yıllık Araç Kiralama