Altunizade Araç Kiralama
Ana Sayfa > Blog > Altunizade Araç Kiralama
Blog
Rent a Car
21.10.2021

Altunizade Araç Kiralama

Anadolu yakasında hizmet veren firmamız bu bölgede dikkat çeken ve en lüks araçlara sahip olan rent a car firmalarından biridir. Araçlarımız 2018 ve 2019 modellerin ağırlıkta olduğu geniş bir yelpazeye sahiptir. Birçok bütçe ve iş alanına uygun araç alternatifi olan firmamız Altunizade aylık araç kiralama olarak hizmetlerine devam etmektedir. Firmamız sunduğu hizmetler kapsamında birçok şirket ile uzun yıllardır birlikte çalışmaktadır.

Sektörümüzde her geçen gün gelişen ve kendini güncelleyen bir yapıya sahip olmamız bu sektörde kısa sürede en çok tercih edilen firmalardan biri olmamızı sağlamıştır. Müşteri kitlemiz genel olarak şirket ve özel günler için araç isteyen firmalardan oluşmaktadır. Eskort araç hizmeti sağlayan firmaların birçoğu da firmamızı tercih etmektedir. Firmamız müşterilerine süre her tarih aralığında araç kiralama hizmetlerini sağlamaktadır. Altunizade kiralık araç hizmetlerimizi müşterilerimize en uygun şekilde sunarak, konforlu bir hizmet ayrıcalığı tanımaktayız.

 
Altunizade Rent A Car

Firmamız rent a car sektöründe uzun süredir yaptığı hizmetlerle kendini sektörde kanıtlamış ve bu hizmetleri daha iyi şekilde sunarak müşterilerine oldukça güvenli bir firma olduğunu kanıtlamıştır. Altunizade rent a car firması olarak müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklar sadece konfor ve iyi hizmetler ile sınırlı değildir. Uygun fiyat politikası uygulayarak sunmuş olduğumuz hizmetler müşterilerimize oldukça büyük ölçüde yardım sağlamaktadır. Sunduğumuz hizmetler kapsamında müşterilerimize haftalık, yıllık ya da aylık araç kiralama hizmetleri sunmaktayız.

Altunizade Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri

Firmamız bünyesinde hizmet eden uzman personellerimiz müşterilerimize sunduğumuz hizmetler ile alakalı olarak bütün detaylara titizlik ile dikkat etmektedir. Hizmetlerimizi sunduğumuz müşterilerimize araçlarımızı teslim etmeden önce araçların bütün bakımlarını rutin bir şekilde sürdürerek herhangi bir problemin çıkmasını önlemek için gerekli bütün tedbirler almaktayız. Araçlarımızda bulunan uzak takip cihazları sayesinde araçları teslim ettiğimiz müşterilerimizin herhangi bir sorun yaşaması durumunda olaya en kısa sürede müdahale etmek için araçların çalınma ya da kaza yapma durumunda müşterilerimize yardım etmek için kullandığımız bu sistem oldukça işe yaramaktadır. Altunizade uzun dönem araç kiralama hizmetlerimiz özellikle büyük şirketlerin tercih ettiği ve avantajlı gördükleri bir hizmettir.

Altunizade Bölgesi İçin Kiraya Sunduğumuz Araç Filomuza Ulaşmak İçin Aşağıda ki Linki Kullanabilirsiniz;
 

Altunizade Kiralık Araç Modelleri

Altunizade'ye ücretsiz araç teslimi yapmaktayız. Ücretsiz araç teslimi ve araç kiralama hizmetimiz hakkında bilgi almak ve araç kiralama rezervasyonu oluşturmak için bize 0216 630 39 39 nolu müşteri hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz.