Tek Rent A Car

Audi Q7 S Line SiyahARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Audi Kiralama
Model
:
Q7 S Line Dizel
Yıl
:
2012
Motor
:
3000
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Jeep
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Araç kiralamada Audi keyfi bir başkadır. Audi Alman otomotiv sektörünün gözde bir markası olarak kurulduğu dönemden bu yana otomobil severlerin tutkusu olmuştur. Özellikle 2000’li yıllardan itibaren büyük atılım içine girerek çok konuşulan modeller üretti. 1980’de ilk dört çekeri üreten de, 1994’te dünyanın ilk %100 alüminyum otomobilini üreten de Audi firmasıdır.

Artık Volkwagen firmasına bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Audi için mükemmele yakın otomobil benzetmesi abartılı olmaz. Harika ve şık tasarımlarını otomobil kiralama servisinden alarak güzel bir sürüş keyfini yakalamanız mümkündür. Araç kiralama servisi içinde Audi’nin yeri ise bir başkadır. Elit sınıfa giren bu harika otomobilin konfor, donanım, güvenlik, performanstan oluşan yelpazesinden çok memnun kalacaksınız. Audi’nin seçkin modellerinden biri de Audi Q serileridir.

Audi Q7 S serisi ise 2005 yılından bu yana üretilen çok iyi bir SUV tarz otomobildir. Motor performansı sizi gerçekten büyüleyecek ve Audi Q7 araç kiralamakla en iyi seçimi yaptığınızı göreceksiniz. 236 beygir gücündeki 3,0 TDI motorla yolları aşındırmanız basit bir hale dönüşecek. Dört çeker Quattro efsanesi bu modelde de mevcuttur. 8 ileri tiptronic şanzıman sistemi, 100 litrelik yakıt deposu, maksimum 216 km hızı ve 0-100 km hızlanması 7,8 saniye olan bu harika otomobilden çok memnun kalacaksınız.

Yakıt tüketimi ise şehir içi 8,6 lt, şehir dışı 6,7 litre olarak gerçekleşmektedir. Audi Q7 S Line Siyah kiralama hizmeti sayesinde yoldaki harika sürüşün keyfini fazlasıyla çıkarın. Uzak mesafeleri güven içinde yakınlaştıracaktır.