Tek Rent A Car

Audi Q7 S Line SiyahARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Audi Kiralama
Model
:
Q7 S Line Dizel
Yıl
:
2012
Motor
:
3000
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Jeep
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

AUDI Q7 S Kiralama

Tiptronic Şanzıman (Vites) / Dizel Yakıt

 

Ücretsiz Anahtar Teslim Noktalarımız: Tüm İstanbul İçi ve Havalimanları
Minimum Kiralama Süresi : 3 Gün
Kiralama Rezervasyon Hattı : 0216 630 39 39

 

 

Audi araç sahibi olmak demek yolculukları büyük bir keyif ve konfor ile gerçekleştirmek demektir. Hele bir de bu araç Q7 S ise tüm yolculuklarınız büyük bir konfor ve güven içinde gerçekleşecektir. AUDİ Q7 S modelinin en dolu ve muhteşem kasasını barındıran 2012 modeli ile siz değerli müşterilerimize kiralama hizmeti sunuyoruz. Aradığınız eğer lüks ve konforlu bir araç kiralama hizmeti ise TEK RENT A CAR'ın bu araç modeli tüm beklentilerinizi karşılayacaktır.

 

 

2005 yılında üretilmeye başlanan AUDI Q7 S markanın SUV modeli olma özelliği taşımaktadır. Gerek iç donanımı olarak gerekse dış görünümü olarak kendine has çizgi ve özellikleri bulunan araç modelinin bizde bulunan 2012 modeli 3000cc'lik motora sahiptir. Ayrıca aracımız dizel yakıt tüketimine ve tiptronic vites özelliğine sahiptir. 236 beygir gücündeki 3,0 TDI motorla yolları aşındırmanız basit bir hale dönüşecek. Dört çeker Quattro efsanesi bu modelde de mevcuttur. 8 ileri tiptronic şanzıman sistemi, 100 litrelik yakıt deposu, maksimum 216 km hızı ve 0-100 km hızlanması 7,8 saniye olan bu harika otomobilimizden çok memnun kalacaksınız. Yakıt tüketimi ise şehir içi 8,6 lt, şehir dışı 6,7 litre olarak gerçekleşmektedir.

 

 

Özellikle Q7 kiralarken siyah kasa arayanlar olarak sizlere, çok temiz bir araç sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Gerek araç içimiz, gerekse araç dışı görünüm ve boya aksanında her hangi bir aşınma ve aksaklık söz konusu değildir. Lüks araç kiralama segmentinde yer alan bu aracımızı çok özel ödeme koşulları ile minimum 3 gün olmak üzere yıllık sözleşme ile de kiralayabilirsiniz. Uzun dönem araç kiralama sistemimiz 3 yıla kadar özel ödeme koşulları ile araç kiralamanıza fırsat sunmaktadır. Günlük, haftalık,aylık ve yıllık araç kiralamanın deniliği vakit akla ilk gelen firma olan TEK Rent A Car olarak sizlere hizmet sunmaktan büyük keyif duyacağımızdan emin olabilirsiniz.