Tek Rent A Car

Audi A4 DizelARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Audi Kiralama
Model
:
A4 Dizel
Yıl
:
2016
Motor
:
2000
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Sedan
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Audi araç kiralamak demek üst bir sınıfta otomobil sürüş zevki yaşamaktır. Audi kurulduğundan bu yana klasik geleneğini hep sürdürmüştür. O da benzinli tercih yanında her modelde dizel tasarımını da müşterilerine sunmasıdır. Audi A4’de bunlardan biridir. İlk olarak 1994 yılında üretilen A4 tasarımı o günden bu yana otomobil severlerden tam puan almıştır.

Sedan bir otomobil kiralama düşünüyorsanız A4 size hoş bir sürpriz yaşatacaktır. Diğerlerinden farklı olarak geniş bir iç hacmi ve lüks konforuyla sizi bekliyor olacak. Dolayısıyla aileniz için rahat ve konforlu bir araç kiralama yapmış olacaksınız. Böylece daha büyük bir araca ihtiyacınız olmayacak hem de eşsiz konforu sizlere ergonomik bir yolculuk sunacak. 2011 yılında dördüncü nesliyle birlikte güvenlik ve donanım konfigürasyonu daha da güçlendirilmiştir. 1.9, 2,0, 2,5 ve 3,0 TDI motor seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. 2.0 ve 2,5 TDI aynı zamanda V6 özelliğine sahiptir.

Yeni Audi A4 dizel kiralama size çok özgün bir otomobil keyfini yaşatır. Ayrıca Yeni Audi’nin yakıt sarfiyatı selefinden %9 daha düşüktür. Önceki tasarımların özgünlük çizgisini korumakla birlikte yeni eklenen özellikleriyle sürücüye farklı bir sürüş iklimi yaşatıyor. Rakiplerine göre daha geniş bagaj hacmiyle de artı özellik sunuyor. Audi’nin standart güvenlik sistemlerini de içinde barındıran A4, gerek şahsi gerekse aile için araç kiralamada oldukça iyi bir tercihtir.

 

 

ÜMRANİYE ÇEKMEKÖY ATAŞEHİR VE BEYKOZ' da HİZMETİNİZDEDİR