Tek Rent A Car

Audi A3 Sedan OtomatikARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Audi Kiralama
Model
:
A3 Sedan Otomatik
Yıl
:
2021
Motor
:
1500
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Sedan
Yakıt Tipi
:
Benzin
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

AUDI A3 Kiralama

Otomatik Şanzıman (Vites) 

 

Adresinize ve Havalimanlarına ücretsiz araç teslimatı
Minimum Kiralama Süresi : 3 Gün'dür.

 

 

AUDI ile ilgili güzel bir fıkra dolaşır ortalıkta. Fıkraya göre BMW, MERCEDES ve AUDI sahibi üç iş insanı bir toplantı için otele gider. Araçlar da yan yana park edilir. İş insanları ve şoförler araçtan inince fıkra ya araçlar başlar birbiri ile konuşmaya. Önce Mercedes konuşur arkadaşlar ben Mercedes der, sizlerle tanışmak isterim. Anlatır tüm özelliklerini ve elbette üç Alman yan yana gelince de uzun uzun sohbet olur. Sonrasında sıra BMW'ye gelir. BMW 'de özelliklerini uzunca anlatır. Hatta markası BMW olan bir tek ticari araç göremeyeceklerine kadar anlatır durumu. Ve sıra AUDI'ye gelir. AUDI tüm dikkatleri üzerine çekecek ve ortamı sesliğe boğacak sözcükleri çıkarır ağzından; "Ben AUDI. Beni kullananlara sorun onları size beni tanıtır."der.

 

Aynen bu anlatılan fıkrada olduğu gibi AUDI geçmişten günümüze dikkatleri üzerine çekebilmiş, kalite, ihtişam ve güvenlik denildiği vakit akla ilk gelen araç markalarından biridir. TEK Rent A Car olarak bizlerde araç filomuza AUDI marka ve model araçları katmazsak olmazdı elbet. Çünkü hizmet verdiğimiz müşteri portföyümüzün mutluluğu ve güvenliği bizim için oldukça önemlidir.

 

Nefes kesecek kadar büyüleyici.Audi A3 Sedan.

 

Araç filomuzda kiralanmayı bekleyen AUDI A3 Sedan model aracımız otomatik şanzımana sahiptir. Motor olarak ise orta sınıf güçlü bir motor olan 1500cc'lik motora sahiptir. Gönlünüzden geçen AUDİ A3 modeli uygun ödeme koşulları ile TEK Rent A Car'da sizleri bekliyor. Kısa dönem, haftalık, aylık ve yıllık araç kiralama sözleşmeleriniz için en uygun ve en hesaplı ödeme tutarlarını TEK Rent A Car'da bulabilirsiniz.

 

 

 

AUDI A3 Kiralama Ücretleri

AUDI model bir araç kiralama maliyetleri kiralayacağınız aracın özellikleri, kiralama süresi ve yapacağınız km'ye özel hazırlanan sözleşmeler ile belirlenir. Firmamız bu anlamda sizlerin ihtiyacını en uygun rakamlarla çözümleyebilmek için en uygun ödeme koşulları ile sözleşmeler hazırlamaktadır.

 

 

 

 

Ücretsiz Adrese Teslim Kiralama Koşullarımız

TEK Rent A Car olarak araçlarımızı minimum 3 günlük kiralamalar ile adresinize ücretsiz teslim ediyoruz. İstanbul içi uyguladığımız bu hizmetimizden sizde yararlanmak için bizleri hemen arayabilirsiniz.